reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

Aj ja jestem mega zła. Moje cykle bywały 30-33 dni, po ciąży po córce szybko się uregulowaly i cyk ciąża. A teraz mam drugi cykl dopiero a już prawie rok po porodzie i jak znowu będzie trwał dwa miesiące się załamie ☹️ sorki mam chandrę 😑 bo jestem 18 dc a owulacja jeśli wystąpi bo dopiero za 2 czy 3 tyg☹️
Nie dziwię się, że jesteś zła..człowiek nawet nie wie na co się nastawiać, nie jest w stanie nic zaplanować tak naprawdę kiedy i czy wystąpi owulacja itd.. Ja w tamtym miesiącu miałam jakiś taki zjazd i doła. Te pogody też takie.. Ja zobaczę w sumie dopiero w tym miesiącu w maju jak te moje cykle wyglądają.. Okres dostałam równo po 4 tyg. od odstawienia tabletek, zobaczymy jak będzie w maju.
Za nami intensywny weekend i chrzciny Młodego 🙉więc dziś w końcu regeneracja. Wg kalendarza owulacja byłaby w niedzielę, gdzie akurat nic nie działaliśmy, bo nie było nas w domu 😅 no zobaczymy. Powodzenia dziewczyny. 🍀
 
reklama
Tak wiem ze kp nie jest metoda antykoncepcji. W sumie z mężem tak sie zabezpieczaliśmy i nie. Chcieliśmy mieć drugie dziecko ale nie sadzilam ze tak szybko mogłoby sie nam trafić 😅
Dzisiejszy test sprzed 5 min, chyba jest coś na rzeczy. A może tylko ja widzę ten cień?
Daj znać, jeżeli zrobisz betę 🍀powodzenia!
 
Becia, tak jesteśmy razem na dwóch grupach 😍 pochwalisz się dziewczynom na Fejsie? 😍
O faktycznie 🤣 patrz ze nie zorientowałam się w ogole na początku 😂🥰
Hej! Właśnie tak sie zastanawiałam czy coś właśnie napisać na naszych majówkach czy poczekać na bete. 😅 mąż już skacze z radości i wydzwania do mnie co chwile z pracy. Mam nadzieje ze jakoś wcześniej wróci i zdążę jeszcze dzisiaj bete wykonać 🙄
 
Tak wiem ze kp nie jest metoda antykoncepcji. W sumie z mężem tak sie zabezpieczaliśmy i nie. Chcieliśmy mieć drugie dziecko ale nie sadzilam ze tak szybko mogłoby sie nam trafić 😅
Dzisiejszy test sprzed 5 min, chyba jest coś na rzeczy. A może tylko ja widzę ten cień?
Dla mnie to mocne krechy, gratulacje ❤️
 
Nie dziwię się, że jesteś zła..człowiek nawet nie wie na co się nastawiać, nie jest w stanie nic zaplanować tak naprawdę kiedy i czy wystąpi owulacja itd.. Ja w tamtym miesiącu miałam jakiś taki zjazd i doła. Te pogody też takie.. Ja zobaczę w sumie dopiero w tym miesiącu w maju jak te moje cykle wyglądają.. Okres dostałam równo po 4 tyg. od odstawienia tabletek, zobaczymy jak będzie w maju.
Za nami intensywny weekend i chrzciny Młodego 🙉więc dziś w końcu regeneracja. Wg kalendarza owulacja byłaby w niedzielę, gdzie akurat nic nie działaliśmy, bo nie było nas w domu 😅 no zobaczymy. Powodzenia dziewczyny. 🍀
Ja tez jestem trochę zla(?) ze mam takie długie cykle. Przy staraniu o ciąże to jak czekanie caaaaaaly rok 😩
 
Nie dziwię się, że jesteś zła..człowiek nawet nie wie na co się nastawiać, nie jest w stanie nic zaplanować tak naprawdę kiedy i czy wystąpi owulacja itd.. Ja w tamtym miesiącu miałam jakiś taki zjazd i doła. Te pogody też takie.. Ja zobaczę w sumie dopiero w tym miesiącu w maju jak te moje cykle wyglądają.. Okres dostałam równo po 4 tyg. od odstawienia tabletek, zobaczymy jak będzie w maju.
Za nami intensywny weekend i chrzciny Młodego 🙉więc dziś w końcu regeneracja. Wg kalendarza owulacja byłaby w niedzielę, gdzie akurat nic nie działaliśmy, bo nie było nas w domu 😅 no zobaczymy. Powodzenia dziewczyny. 🍀
Dzięki i wzajemnie😘 ja wyszłam na spacer, długi, ale rzoboala mnie głowa i nogi 😃🙈
 
O faktycznie 🤣 patrz ze nie zorientowałam się w ogole na początku 😂🥰
Hej! Właśnie tak sie zastanawiałam czy coś właśnie napisać na naszych majówkach czy poczekać na bete. 😅 mąż już skacze z radości i wydzwania do mnie co chwile z pracy. Mam nadzieje ze jakoś wcześniej wróci i zdążę jeszcze dzisiaj bete wykonać 🙄
To zazdroszczę męża. Mój jest z tych co dopiero jak zobaczą nie zabiorą z porodówki to pokochają. 🤦
 

Załączniki

  • 5152936C-D650-4F41-894F-EBE07BCD687A.png
    5152936C-D650-4F41-894F-EBE07BCD687A.png
    104,2 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Do góry