reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

Hej, hej!
Czy ktoś jeszcze czeka z testowaniem w najbliższych dniach i chodzi po ścianach tak jak ja? :D u nas niby nie ma szans, bo próbowaliśmy dopiero pierwszy cykl i to w takich terminach, że już na pewno było po owulacji ale czekam na ten okres (albo raczej jego brak) jak nigdy 😅 mąż się śmieje, że chyba boje się że się rozmyśle jak młody znowu doprowadzi mnie to załamania nerwowego i dlatego chciałabym zajść jak najszybciej :D
Ja zatestuje dopiero w okolicach 8 maja, jeżeli nie przyjdzie okres. W tamtym miesiącu testowałam, trochę jak głupia, wkręcałam sobie objawy i wgl, teraz czekam grzecznie do dnia spodziewanej miesiączki. Chociaż też jakoś nie wierzę, że się uda, już psychicznie nastawiam się powoli na powrót do pracy, a przede wszystkim pójście Młodego do żłobka..
Trzymam za Was kciuki 🍀❤️
 
reklama
Hej, hej!

Ja zatestuje dopiero w okolicach 8 maja, jeżeli nie przyjdzie okres. W tamtym miesiącu testowałam, trochę jak głupia, wkręcałam sobie objawy i wgl, teraz czekam grzecznie do dnia spodziewanej miesiączki. Chociaż też jakoś nie wierzę, że się uda, już psychicznie nastawiam się powoli na powrót do pracy, a przede wszystkim pójście Młodego do żłobka..
Trzymam za Was kciuki 🍀❤️
Aaa czyli jeszcze na macierzyńskim jesteś, to faktycznie fajnie jakby się udało ciągiem :) ja już w pracy nie mogę się za nic zabrać, bo mam ciągle jazdy czy już dostałam okresu xD ja mam generalnie krótkie cykle gdzieś pomiędzy 24 a 27, więc powinnam mieć między jutrem a niedzielą ale starania były tak późno ale i tak jakbym cudem miała owulację to musiałby mi się przesunąć, więc wcześniej niż przed niedzielą nie ma sensu robić testu :p
 
Aaa czyli jeszcze na macierzyńskim jesteś, to faktycznie fajnie jakby się udało ciągiem :) ja już w pracy nie mogę się za nic zabrać, bo mam ciągle jazdy czy już dostałam okresu xD ja mam generalnie krótkie cykle gdzieś pomiędzy 24 a 27, więc powinnam mieć między jutrem a niedzielą ale starania były tak późno ale i tak jakbym cudem miała owulację to musiałby mi się przesunąć, więc wcześniej niż przed niedzielą nie ma sensu robić testu :p
Tak, na macierzyńskim i tak właśnie myśleliśmy, że może udałoby się ciągiem 😃 haha nie dziwię się, człowiek jak już czasem zafiksuje się na jednym punkcie, to chciałby już, teraz😅 trzymam kciuki, żeby @nie przyszła! Może spróbuj zrobić test koło niedzieli.. Też właśnie jestem ciekawa czy wgl mam owulacje.. Jest tyle par, które się nie starają, jeden strzał i się udaje a jak pary zaczynają starania to czasem tak trudno, żeby się udało 🙉🤦‍♀️.
 
O jeny wszystkie macie takie malutkie dzieci, to tylko ja jestem dziwakiem kp z 2,5 latkiem 😂😂😂 muszę się też przyznać, że już zdążyłam zrobić 4 testy -wszystkie negatywne, ale okresu brak 🤷‍♀️ więc jest nadzieja jeszcze
 
O jeny wszystkie macie takie malutkie dzieci, to tylko ja jestem dziwakiem kp z 2,5 latkiem 😂😂😂 muszę się też przyznać, że już zdążyłam zrobić 4 testy -wszystkie negatywne, ale okresu brak 🤷‍♀️ więc jest nadzieja jeszcze
Haha, ale są pozytywy, juz takie dziecko wiecej ogarnia, po porodzie mogłoby więcej pomoc itd😃
Dokładnie, owulacja mogła się przesunąć, więc trzymamy kciuki dalej!
 
O jeny wszystkie macie takie malutkie dzieci, to tylko ja jestem dziwakiem kp z 2,5 latkiem 😂😂😂 muszę się też przyznać, że już zdążyłam zrobić 4 testy -wszystkie negatywne, ale okresu brak 🤷‍♀️ więc jest nadzieja jeszcze
Haha ja mam w domu jeszcze dwukatke na pokładzie, więc jak się uda będzie wesolo. Ja nie chcę szybko testować bo się boję że się nie uda
 
Haha ja mam w domu jeszcze dwukatke na pokładzie, więc jak się uda będzie wesolo. Ja nie chcę szybko testować bo się boję że się nie uda
O to niezła ekipa będzie, podziwiam :D
Haha, ale są pozytywy, juz takie dziecko wiecej ogarnia, po porodzie mogłoby więcej pomoc itd😃
Dokładnie, owulacja mogła się przesunąć, więc trzymamy kciuki dalej!
Ja się boję, że on się będzie z maluchem o cycka bił jeszcze 🙈
Dziewczyny u mnie nadal ani okresu ani pozytywu, więc baby w rossmanie mają mnie już chyba za szurnietą, bo chodzę tam codziennie od 3 dni i kupuje po 5 testów xD
 
O jeny wszystkie macie takie malutkie dzieci, to tylko ja jestem dziwakiem kp z 2,5 latkiem 😂😂😂 muszę się też przyznać, że już zdążyłam zrobić 4 testy -wszystkie negatywne, ale okresu brak 🤷‍♀️ więc jest nadzieja jeszcze
Ja testowalam chyba 6 razy w poprzednim cyklu, a okres pojawił się po 40 dniach od poprzedniego 🙈 średnio mam cykl 42 dni, to chyba dużo za dużo?
 
reklama
Do góry