reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

Ja testowalam chyba 6 razy w poprzednim cyklu, a okres pojawił się po 40 dniach od poprzedniego 🙈 średnio mam cykl 42 dni, to chyba dużo za dużo?
O matko, faktycznie dużo! Ja przed ciążą miałam 24-27 i teraz też tak mam :) ale muszę przystopować z tym testowaniem, bo zaraz zbankrutuje xD tyle testowałam a i tak dostałam okres 27 dnia (czyli dzisiaj rano) 😅😅😅
 
reklama
Ej dziewczyny a jak to u was jest z owulacja i cyklami? Czy tym którym sprawy wróciły mniej więcej do normy owulacja wychodzi tak jak przed ciążą? Wcześniej w sumie z ciekawości przez kilka miesięcy prowadziłam kalendarzyk i miałam wyznaczone owulacje, długości cyklu itp. I tak się zastanawiam czy po ciąży to się raczej wszystko przestawia czy raczej wraca do tego co było? Długość cyklu mam na przykład taką samą jak przed ciążą....
 
Hej dziewczyny.. ja co prawda bez „starań” ale tez kp i dziś na teście wyszedł cień kreski.
Jestem zaskoczona, cały dzień myśle i mam milion emocji w sobie.
Nawet napisałam na grupie styczniowek ale chyba to był błąd i zby wczesnie wyrwałam się do przodu 😅
Jutro rano zrobię test a jak coś wyjdzie pojadę po południu na betę.
W domu synek z końca maja. Jeszcze to kp. Moja głowa nie może ogarnąć ze mogłabym być w ciąży 😅
 
Hej dziewczyny.. ja co prawda bez „starań” ale tez kp i dziś na teście wyszedł cień kreski.
Jestem zaskoczona, cały dzień myśle i mam milion emocji w sobie.
Nawet napisałam na grupie styczniowek ale chyba to był błąd i zby wczesnie wyrwałam się do przodu 😅
Jutro rano zrobię test a jak coś wyjdzie pojadę po południu na betę.
W domu synek z końca maja. Jeszcze to kp. Moja głowa nie może ogarnąć ze mogłabym być w ciąży 😅
Jeżeli się nie zabezpieczacie to chyba nawet dosyć prawdopodobne, w sumie to kp nie jest metoda antykoncepcji i niby szansa mniejsza ale pewnie dużo wyższa niż w przypadku zabezpieczania sie :D ale jeżeli się zabezpieczacie to ja bym powtórzyła test najlepiej innej firmy albo beta, bo z tego co się już zdążyłam zorientować, to czasem niby jakieś kreski fabryczne wychodzą :p
 
Jeżeli się nie zabezpieczacie to chyba nawet dosyć prawdopodobne, w sumie to kp nie jest metoda antykoncepcji i niby szansa mniejsza ale pewnie dużo wyższa niż w przypadku zabezpieczania sie :D ale jeżeli się zabezpieczacie to ja bym powtórzyła test najlepiej innej firmy albo beta, bo z tego co się już zdążyłam zorientować, to czasem niby jakieś kreski fabryczne wychodzą :p
Tak wiem ze kp nie jest metoda antykoncepcji. W sumie z mężem tak sie zabezpieczaliśmy i nie. Chcieliśmy mieć drugie dziecko ale nie sadzilam ze tak szybko mogłoby sie nam trafić 😅
Dzisiejszy test sprzed 5 min, chyba jest coś na rzeczy. A może tylko ja widzę ten cień?
 

Załączniki

  • 7D9335A6-E722-45FA-8FE0-481BE6756679.jpeg
    7D9335A6-E722-45FA-8FE0-481BE6756679.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 65
  • BA578DD8-713C-415E-8564-BCAF7302C644.jpeg
    BA578DD8-713C-415E-8564-BCAF7302C644.jpeg
    862,7 KB · Wyświetleń: 69
Tak wiem ze kp nie jest metoda antykoncepcji. W sumie z mężem tak sie zabezpieczaliśmy i nie. Chcieliśmy mieć drugie dziecko ale nie sadzilam ze tak szybko mogłoby sie nam trafić 😅
Dzisiejszy test sprzed 5 min, chyba jest coś na rzeczy. A może tylko ja widzę ten cień?
Hej 🌸 jak się nie zabezpieczacie to jasne, że jest szansa 😊 Spróbuj zrobić test innej firmy, bo z tego co się zdążyłam zorientować na forum bb, w facelle często wychodzą kreski fabryczne i dziewczyny ich nie polecają..
 
Tak wiem ze kp nie jest metoda antykoncepcji. W sumie z mężem tak sie zabezpieczaliśmy i nie. Chcieliśmy mieć drugie dziecko ale nie sadzilam ze tak szybko mogłoby sie nam trafić 😅
Dzisiejszy test sprzed 5 min, chyba jest coś na rzeczy. A może tylko ja widzę ten cień?
Hej, według mnie jesteś w ciąży. Leć na betę i sprawdzaj przyrost
 
Hej dziewczyny.. ja co prawda bez „starań” ale tez kp i dziś na teście wyszedł cień kreski.
Jestem zaskoczona, cały dzień myśle i mam milion emocji w sobie.
Nawet napisałam na grupie styczniowek ale chyba to był błąd i zby wczesnie wyrwałam się do przodu 😅
Jutro rano zrobię test a jak coś wyjdzie pojadę po południu na betę.
W domu synek z końca maja. Jeszcze to kp. Moja głowa nie może ogarnąć ze mogłabym być w ciąży 😅
Twój Synek jest z mają 2021?
 
Ej dziewczyny a jak to u was jest z owulacja i cyklami? Czy tym którym sprawy wróciły mniej więcej do normy owulacja wychodzi tak jak przed ciążą? Wcześniej w sumie z ciekawości przez kilka miesięcy prowadziłam kalendarzyk i miałam wyznaczone owulacje, długości cyklu itp. I tak się zastanawiam czy po ciąży to się raczej wszystko przestawia czy raczej wraca do tego co było? Długość cyklu mam na przykład taką samą jak przed ciążą....
Aj ja jestem mega zła. Moje cykle bywały 30-33 dni, po ciąży po córce szybko się uregulowaly i cyk ciąża. A teraz mam drugi cykl dopiero a już prawie rok po porodzie i jak znowu będzie trwał dwa miesiące się załamie ☹️ sorki mam chandrę 😑 bo jestem 18 dc a owulacja jeśli wystąpi bo dopiero za 2 czy 3 tyg☹️
 
reklama
Tak wiem ze kp nie jest metoda antykoncepcji. W sumie z mężem tak sie zabezpieczaliśmy i nie. Chcieliśmy mieć drugie dziecko ale nie sadzilam ze tak szybko mogłoby sie nam trafić 😅
Dzisiejszy test sprzed 5 min, chyba jest coś na rzeczy. A może tylko ja widzę ten cień?
Becia, tak jesteśmy razem na dwóch grupach 😍 pochwalisz się dziewczynom na Fejsie? 😍
 
Do góry