reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

reklama
Super, że jest taki wątek! Dołączę jeżeli można :) I od razu mam pytanie 😅 Czy jeżeli po pół roku kp dostałam normalnie okres i od tego czasu mam go regularnie tak samo jak przed ciążą, to znaczy że mam normalnie owulację? Czy to nie jest żaden wyznacznik? Byłam u ginekologa zapytać, ale jakaś szurnięta kobieta nic mi nie chciała powiedzieć, tylko się uparła że nie mogę zajść w ciążę jak karmię piersią 😂
 
Super, że jest taki wątek! Dołączę jeżeli można :) I od razu mam pytanie 😅 Czy jeżeli po pół roku kp dostałam normalnie okres i od tego czasu mam go regularnie tak samo jak przed ciążą, to znaczy że mam normalnie owulację? Czy to nie jest żaden wyznacznik? Byłam u ginekologa zapytać, ale jakaś szurnięta kobieta nic mi nie chciała powiedzieć, tylko się uparła że nie mogę zajść w ciążę jak karmię piersią 😂
Niestety mogą być cykle bezowulacyjne, ale jeżeli są regularne lepiej założyć że są. Mój lekarz też mówił, że nie mogę zajść bo kp. A jak córka miała 5 miesięcy to zaszłam ☺️ więc może lepiej warto wybrać się na monitoring raczej prywatnie.
 
Niestety mogą być cykle bezowulacyjne, ale jeżeli są regularne lepiej założyć że są. Mój lekarz też mówił, że nie mogę zajść bo kp. A jak córka miała 5 miesięcy to zaszłam ☺️ więc może lepiej warto wybrać się na monitoring raczej prywatnie.
Dziękuję za odpowiedź :) No właśnie miałam nadzieję, że ona mi coś takiego zrobi, chociaż sprawdzi na jakim etapie jest ta owulacja no ale niestety :p póki co staram się odstawić małego, może się uda 😅
 
Super, że jest taki wątek! Dołączę jeżeli można :) I od razu mam pytanie 😅 Czy jeżeli po pół roku kp dostałam normalnie okres i od tego czasu mam go regularnie tak samo jak przed ciążą, to znaczy że mam normalnie owulację? Czy to nie jest żaden wyznacznik? Byłam u ginekologa zapytać, ale jakaś szurnięta kobieta nic mi nie chciała powiedzieć, tylko się uparła że nie mogę zajść w ciążę jak karmię piersią 😂
ja karmię i zaszłam przy 2 cyklu. Moja gin twierdzi, że w moim wieku to połowa cykli jest bezowulacyjnych, ale nigdy nie twierdziła, że przy karmieniu się nie da. Karm, szkoda starszego odstawiać.
 
Super, że jest taki wątek! Dołączę jeżeli można :) I od razu mam pytanie 😅 Czy jeżeli po pół roku kp dostałam normalnie okres i od tego czasu mam go regularnie tak samo jak przed ciążą, to znaczy że mam normalnie owulację? Czy to nie jest żaden wyznacznik? Byłam u ginekologa zapytać, ale jakaś szurnięta kobieta nic mi nie chciała powiedzieć, tylko się uparła że nie mogę zajść w ciążę jak karmię piersią 😂
Witaj! Trzymam kciuki w takim razie, żeby się szybko udało. 🤰Myślę, że nie warto od razu odstawiać, chyba, że i tak planowałaś już zakończyć przygodę z kp.. Jak nie, zawsze można sprobowac na razie starań przy kp, może akurat się uda, ale decyzja już należy do Ciebie ❤️. a ile Twój maluch ma?
 
reklama
Czy ktoś jeszcze czeka z testowaniem w najbliższych dniach i chodzi po ścianach tak jak ja? :D u nas niby nie ma szans, bo próbowaliśmy dopiero pierwszy cykl i to w takich terminach, że już na pewno było po owulacji ale czekam na ten okres (albo raczej jego brak) jak nigdy 😅 mąż się śmieje, że chyba boje się że się rozmyśle jak młody znowu doprowadzi mnie to załamania nerwowego i dlatego chciałabym zajść jak najszybciej :D
 
Do góry