reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

Mi powiedział, że dopóki karmię,mogę nie mieć okresu, może być nieregularny itp. ja już grubo ponad miesiąc temu mailam endometrium jak na okres i dlaej czekam
Dziewczyny, jak w takim działacie? Obserwujecie organizm i w ten sposób oceniacie owulacje, chodzicie na monitoring czy spontan, a może akurat się uda? My próbujemy do początku czerwca, a potem zaprzestajemy starań. 😒
 
reklama
Dziewczyny, jak w takim działacie? Obserwujecie organizm i w ten sposób oceniacie owulacje, chodzicie na monitoring czy spontan, a może akurat się uda? My próbujemy do początku czerwca, a potem zaprzestajemy starań. 😒
Ja dopóki nie odstawie małego raczej nie pójdę na monitoring, chyba że choć trochę uregulują mi się cykle. Mierze temp i obserwuje śluz. W połowie stycznia miałam wydaje mi się płodny, temp się podniosła i faktycznie ok dwa tyg potem dostałam okres. Ja liczę że jak się uda to się uda. Ale do sierpnia już bym chciała zajść. A potem się zastanowię czy dalej będziemy działać🙈
 
Dziewczyny, jak w takim działacie? Obserwujecie organizm i w ten sposób oceniacie owulacje, chodzicie na monitoring czy spontan, a może akurat się uda? My próbujemy do początku czerwca, a potem zaprzestajemy starań. 😒
ja obserwuję siebie. Zawsze przed owulacją boli mnie brzuch z jednej lub drugiej strony. Do tego robiłam testy owulacyjne. No i się udało. A czemu tylko do czerwca?
 
ja obserwuję siebie. Zawsze przed owulacją boli mnie brzuch z jednej lub drugiej strony. Do tego robiłam testy owulacyjne. No i się udało. A czemu tylko do czerwca?
1. Muszę podjąć decyzję co z pracą i dać im odpowiedź, załatwiać żłobek, żeby młody od września poszedł itd..
2. W przyszłym roku w wakacje mam ślub przyjaciół, gdzie będę świadkową, więc chciałabym dojść do siebie do tego czasu i też żeby maluch mógł zostać z babcią czy kimś w pokoju hotelowym spokojnie.
 
1. Muszę podjąć decyzję co z pracą i dać im odpowiedź, załatwiać żłobek, żeby młody od września poszedł itd..
2. W przyszłym roku w wakacje mam ślub przyjaciół, gdzie będę świadkową, więc chciałabym dojść do siebie do tego czasu i też żeby maluch mógł zostać z babcią czy kimś w pokoju hotelowym spokojnie.
Ok, rozumiem.
 
reklama
Do góry