reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Niby tak, ale ja nadal nie mam zdiagnozowanego PCOS. Jedynie nieudane 4 próby z CLO, pęcherzyki były, ale pękały zbyt duże. Na razie postanowiłam zrobić przerwę, potem zrobię dokładne badania hormonalne i pojadę do ginekologa-endokrynologa żeby stwierdzić czy mam PCOS czy nie. Dopiero wtedy zacznę brac Metformax


Aha no to nie wiem..
Mi PCOS lekarz stwierdził wiec dlatego pewnie.
No ale jakby nie było. Mam nadzieje ze pomoże. I Tobie również życzę :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Jak tam dzisiejsze nastroje. Ja czuję że bez bycia tu nie dzwigne tego wszystkiego. Czuje się okropnie. Od wczorajszego płaczu aż jestem spuchnięta. Podkowy mam pod oczami okropne. Codziennie do wczoraj budziłam się z radością, a dziś jak się obudziłam to dotarło do mnie co się dzieje. Nie mam siły na nic. Załamałam się :(
Kochana to jeszcze nie pora na załamywanie się, spróbuj tego monitorowanego cyklu zastrzyku na pęknięcie może się uda trzeba wierzyć.
 
No ciekawe właśnie czy po ona będzie w stanie stwierdzić, że owu byla
W czwartek masz wizytę? Oczywiście że będzie. Pęcherzyk wygląda inaczej. I płyn w zatoce daglasa powinien być. Mój pęcherzyk był ciałkiem krwotocznym po owulacji a teraz takie wielki urosniety jest i czysty w środku to znaczy że nie pęknięty. Lekarze widzą że była owu
 
Dziewczyny, patrzę na ten wykres tesknąco.... I mnie tylko drażni. Czemu on pokazuje owulację skoro zaznaczalam że testy negatywne!!! Po tej temperaturze niziutkiej???? :/
 

Załączniki

  • Screenshot_20191015-144333.png
    Screenshot_20191015-144333.png
    51,8 KB · Wyświetleń: 59
No ale ja wiem z monitoringu że nie było. Nie ma płynu w zatoce, pęcherzyk duży, drugi nie wiadomo gdzie, no i testy robiłam dwa razy dziennie i były negatywne. Nawet cienia nie było.
W takim razie jeśli chodzi o temperaturę to mierzenie ci nic nie da tak samo jak mi. Mimo ze mierze w pochwie to i tak skacze jak chce a mierze prawidłowo. Niby tam na dole nie powinno być takich różnic dziennych a mam straszne skoki i spadki temperatur. Na dole wstawiam ci mój wykres. Mierze od 7dc. Także ja do końca cyklu będę tylko mierzyć i od kolejnego nie mierze bo nie ma sensu. I tak z tych wykresów nie idzie nic odczytac.
Screenshot_20191015_145704_org.iggymedia.periodtracker.jpeg
 
W takim razie jeśli chodzi o temperaturę to mierzenie ci nic nie da tak samo jak mi. Mimo ze mierze w pochwie to i tak skacze jak chce a mierze prawidłowo. Niby tam na dole nie powinno być takich różnic dziennych a mam straszne skoki i spadki temperatur. Na dole wstawiam ci mój wykres. Mierze od 7dc. Także ja do końca cyklu będę tylko mierzyć i od kolejnego nie mierze bo nie ma sensu. I tak z tych wykresów nie idzie nic odczytac. Zobacz załącznik 1034117
Ale u Ciebie widac skok
 
reklama
Do góry