reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny kiedy jest sens robić betę? Jutro mam dopiero 25 dc. Ostatnie 2 cykle miałam 30 dni, wcześniej zawsze 28 dni. wydaje mi się, ze ten tez będzie krótszy, bo w ostatnich dwóch miesiącach 25dc zaczęło mi się plamienie przed miesiączka, a w tym miesiącu już 22 dc. zaczęłam plamić. Tego 22 dc miałam rano różowe plamienie, w poprzednich cyklach moje plamienia zaczynały się śluzem jasnobezowym, dlatego tak mnie to zastanawia. Jutro wybieram się z przyjaciółkami na drinka i nie wiem czy mogę pic
 
reklama
Dziewczyny kiedy jest sens robić betę? Jutro mam dopiero 25 dc. Ostatnie 2 cykle miałam 30 dni, wcześniej zawsze 28 dni. wydaje mi się, ze ten tez będzie krótszy, bo w ostatnich dwóch miesiącach 25dc zaczęło mi się plamienie przed miesiączka, a w tym miesiącu już 22 dc. zaczęłam plamić. Tego 22 dc miałam rano różowe plamienie, w poprzednich cyklach moje plamienia zaczynały się śluzem jasnobezowym, dlatego tak mnie to zastanawia. Jutro wybieram się z przyjaciółkami na drinka i nie wiem czy mogę pic
Jeśli ostatnie 2 cykle były 30 dniowe to ja bym zrobiła test z krwi dopiero 28 lub 29dc
 
W czwartek masz wizytę? Oczywiście że będzie. Pęcherzyk wygląda inaczej. I płyn w zatoce daglasa powinien być. Mój pęcherzyk był ciałkiem krwotocznym po owulacji a teraz takie wielki urosniety jest i czysty w środku to znaczy że nie pęknięty. Lekarze widzą że była owu
Tak w czwartek.. To czekanie jest najgorsze...
 
A ja dziś znów plamienie. Boże.... Ja w ogóle nie wiem skąd się to bierze i lekarze też nie potrafią mi tego wyjaśnić. Jeden mi tylko powiedział że to podplamianie jest objawem jedynie a nie choroba. Ale czego to jest objaw też nie potrafią. 23 dc. Do piątku mam brać dupka i odstawiam. Niech przyjdzie okres i zobaczę do dalej bo zwariuje.
 
Moze mam wydłużona fazę lutealna
Ale temperatura po owu powinna być 14 max 16 dni wysoko i powinna spaść jeśli ciąży nie ma. 18 dni po owu to można podejrzewać ze ciąża jest jest ciąg wysokich temperatur. A u mnie nie ma wysokich temperatur.

Ja dzisiaj już wzięłam 3 raz dupka biorę do 25dc ostatnia i zobaczymy po jakim czasie od odstawienia przyjdzie miesiączka.
 
Ale temperatura po owu powinna być 14 max 16 dni wysoko i powinna spaść jeśli ciąży nie ma. 18 dni po owu to można podejrzewać ze ciąża jest jest ciąg wysokich temperatur. A u mnie nie ma wysokich temperatur.

Ja dzisiaj już wzięłam 3 raz dupka biorę do 25dc ostatnia i zobaczymy po jakim czasie od odstawienia przyjdzie miesiączka.
No właśnie mnie też zastanawia. Bo lekarka nie chciała żebym brała nie wiadomo jak długo dupka więc muszę wziąć te 10 dni. I 26 dnia ostatni dzień. Fajnie. Chciałabym mieć takie cykle. Ale ja mam okres bite 8 dni więc też niebardzo.
 
No właśnie mnie też zastanawia. Bo lekarka nie chciała żebym brała nie wiadomo jak długo dupka więc muszę wziąć te 10 dni. I 26 dnia ostatni dzień. Fajnie. Chciałabym mieć takie cykle. Ale ja mam okres bite 8 dni więc też niebardzo.
Ja bym chciała wyregulowac bo mój okres ogólnie trwa 4 dni ewentualnie max 5 dni. Ten po stracie trwał 8 dni i ten miniony 6 dni ale w tym 4 dni plamienia i wkładka wystarczyla i 2 dni krwi jasno brązowej i już musiałam użyć podpaske na noc bo w dzień normalnie wkładki.
 
reklama
A ja dziś znów plamienie. Boże.... Ja w ogóle nie wiem skąd się to bierze i lekarze też nie potrafią mi tego wyjaśnić. Jeden mi tylko powiedział że to podplamianie jest objawem jedynie a nie choroba. Ale czego to jest objaw też nie potrafią. 23 dc. Do piątku mam brać dupka i odstawiam. Niech przyjdzie okres i zobaczę do dalej bo zwariuje.
Jak Twoje plamienia wyglądają? Ja mam od jakichś 4 lat na 7-10 dni przed miesiączka plamienie. Jak w zegarku, co miesiąc. Nawet przed ciążami miałam, tylko trwało to krócej (5 dni) i potem zanikło - wiedziałam wtedy, ze jest ciąża. Strasznie mnie to meczy, żaden lekarz mi jeszcze nie pomógł. Zaczyna się zwykle śluzem jasnobezowym, potem jasna krew, ciemnobrązowe itd... aż przemienia się w miesiączkę. Ostatnia gin powiedziała mi, ze to może być od ciągłej nadżerki i ze nie mam się martwić
 
Do góry