reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny wiem że już było takie pytanie ale już go nie odgrzebie. Co podajecie swoim m na wzmocnienie żołnierzy? Mój gin zalecił tylko Capivit A + E i nie wiem czy to wystarczy. Co sądzicie? Chciała bym wprowadzić suplementacje również dla mojego m

Fertilman od sierpnia zeszłego roku, polecam, ma dobry skład.

To jest 17/18 dzień cyklu wiec raczej nie @ tymbardziej ze test owu był na pewno pozytywny i nie mam skrzepów tylko żywo czerwona krew i tak myśle czy to efekt tego clo czy co nie ma tego tak mega dużo ale też nie jest to plamienie po pare kropel i boli mnie brzuch postaram się dostać do lekarza ale raczej mi się to nie uda

Miałaś tak kiedyś po owulacji? Może to krwawienie poowulacyjne po prostu? Ja się niestety na tego typu rzeczach nie znam, krwawię tylko podczas @.

Hej dziewczyny witam się z rana. Wiecie co mam dylemat. Bo ogólnie ostatnio prowadził mnie inny lekarz który żeby zobaczyć czy jest owu kazał mi przyjść po owu i zrobić w 22 dniu progesteron i od 18 brac dupka. jeśli w piątek na monitoringu się okaże że owu była i lekarka powie że mam dupka to iść do niego się pokazać i w ogóle czy nie iść. Wiecie co. Boje się że już po owu jak będzie żeby dodatkowe znowu badanie USG nie zaszkodziło zapłodnieniu i zagnieżdżeniu. Czy to ma jakieś znaczenie czy spokojnie można isc

Nie ma żadnego znaczenia. Ja byłam 5 dpo, to jest standardowe postępowanie. Według mnie trzymaj się na razie tej lekarki, ewentualnie skonsultuj to LH z tym profesorem.

Jest możliwe, ja nie zawsze czułam. Tak np przy pierwszej ciąży miałam, nic nie czułam, cykl miałam rozjechany na maxa totalnie nie wiedziałam co się dzieje, mimo obserwacji i mierzenia temperatury.
Ale w TYM cyklu to mnie w pół skrecalo, miałam pewność absolutna :D 2 dni, dwa, jak dwie kreseczki :D
Rob co chcesz byle byś zrobiła!!! [emoji16] Trzymam kciuki :) :*Jeśli ta lekarka Ci odpowiada to trzymaj się jej :)

No zrobię, zrobię ;):) Jutro kupię test albo dwa dla pewności :p Jak nie mam w domu to nie kusi żeby zrobić. Dzisiaj już 39 dc, 20 dpo, 5 dni po terminie @ i niecałe 2 dni do testu :) Czuje się dobrze, temperatura kręci się koło 36,8. Myślę, że jeżeli test wyjdzie pozytywny to przestanę mierzyć temperaturę, żeby się nie stresować. Doskwierają mi piersi tylko, sutki są coraz bardziej bolesne. Mam w ogóle problem ze spaniem - budzę się często, ostatni raz ok. godziny przed budzikiem (wtedy mierzę temperaturę) i nie mogę już zasnąć. Myślicie, że - o ile jestem w ciąży - to ciąża ma jakiś wpływ na kłopoty ze snem?

Mnie dupek jakoś specjalnie nie przeszkadza, czuje się całkiem normalnie po nim. Wzdęcia to ja mam niemal zawsze z dupkiem czy bez.

@Rita44 i @Rumuneska gratulacje :):):)
 
Enej ja bym robiła wszystko by to potwierdzić. Nawet bym zadzwoniła do jakiegoś lekarza i poprosiła by mnie wcisnęli bo mam podejrzenie i już!!! Sprawdź to
 
Enej ja bym robiła wszystko by to potwierdzić. Nawet bym zadzwoniła do jakiegoś lekarza i poprosiła by mnie wcisnęli bo mam podejrzenie i już!!! Sprawdź to
Ja wogóle w jakimś ciężkim szoku jestem.. koleżanka prowadzą mnie za rękę bo nie wiem co robić. Najpierw jakąś cudowna ciąża w cyklu bezowulacyjnym a teraz jest pozamaciczna..
 
Dziewczyny od jakiej bety widać pęcherzyk? I czy przy becie 200 macica wygląda ciazowo? Bo lekarz stwierdził dziś torbiel czynnościowa na jajniku ale że macica niewyglada ciazowo. I mówi o ciąży pozamaciczna. Ale przecież beta w 48h przyrosła mi z 54do 200. To możliwe? No kurde załamana jestem że jeszcze do szpitala na jakiś zabieg trzeba iść..

Czy lekarz wyjasnił co to znaczy, że wygląda nieciążowo? Pęcherzyk pojawia się od bety 1000, moja mówiła, że może być dopiero przy 2000 nawet. Zmień lekarza, taki co Cię straszy to jest Ci niepotrzebny teraz,
 
Czy lekarz wyjasnił co to znaczy, że wygląda nieciążowo? Pęcherzyk pojawia się od bety 1000, moja mówiła, że może być dopiero przy 2000 nawet. Zmień lekarza, taki co Cię straszy to jest Ci niepotrzebny teraz,
Dokładnie, powyżej 1000 a nie 200 i już stwierdza takie poważne rzeczy, że niby pozamaciczna.. trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę enej
 
Mój mąż bierze, A raczej mu wreczam :-p Fertilman Plus. Od miesiąca.

Byłam dziś na hormonach i jeszcze raz tsh. Wieczorem wyniki.

I tak 2 dni temu weszliśmy w 7 cykl starań. Czuję już mniejszy smutek. Wręcz kiedy zdarzy mi się płakać to wsciekam się na siebie... myślę czasem, że to moja wina, że się nie udaje, bo za bardzo mi zależy, i takie błędne koło samobiczowania... Eh.
 
reklama
Do góry