reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Jestem na samym początku swojej ciąży. Ostatnio robiłam betę w sobotę to wzrost jeszcze byl prawidłowy. Dopiero we wtorek mam wizytę u gin to przekonam się czy widać już pęcherzyk. Z uwagi na to że miałam 3 dniowe plamienie „zamiast” okresu lekarz przepisał mi progesteron. Biorę go 2x dziennie od 6 dni. Ale jest mi po nim strasznie niedobrze... brzuch miał bolec mniej a boli bardziej. Wzdęcia mam takie jak z Krakowa do Gdańska. Ledwo co siedzę w pracy. Zatwardzenia nie dam rady się pozbyć.... próbuje już wszystkiego. Nie wiem tak naprawdę czy lekarz dał mi to na odczepne czy rzeczywiście była taka potrzeba w moim przypadku ale powiem wam ze tak źle znoszę tego dupka ze już wczoraj na wieczór i dzisiaj rano nie wzięłam... od razu brzuch się zrobił bardziej płaski i w końcu spodnie mogę swobodnie dopiąć... czy któraś z was tez tak reaguje na progesteron?
Ja mam wrażenie że tyje od niego. Ale znoszę ok. I straszne mam krwotoki po nim w trakcie @
 
Dziewczyny od jakiej bety widać pęcherzyk? I czy przy becie 200 macica wygląda ciazowo? Bo lekarz stwierdził dziś torbiel czynnościowa na jajniku ale że macica niewyglada ciazowo. I mówi o ciąży pozamaciczna. Ale przecież beta w 48h przyrosła mi z 54do 200. To możliwe? No kurde załamana jestem że jeszcze do szpitala na jakiś zabieg trzeba iść..
 
Dziewczyny od jakiej bety widać pęcherzyk? I czy przy becie 200 macica wygląda ciazowo? Bo lekarz stwierdził dziś torbiel czynnościowa na jajniku ale że macica niewyglada ciazowo. I mówi o ciąży pozamaciczna. Ale przecież beta w 48h przyrosła mi z 54do 200. To możliwe? No kurde załamana jestem że jeszcze do szpitala na jakiś zabieg trzeba iść..
ENEJ mam nadzieję że to nie ta sama lekarka która ci powiedziała że nie masz owulacji.
 
Dziewczyny od jakiej bety widać pęcherzyk? I czy przy becie 200 macica wygląda ciazowo? Bo lekarz stwierdził dziś torbiel czynnościowa na jajniku ale że macica niewyglada ciazowo. I mówi o ciąży pozamaciczna. Ale przecież beta w 48h przyrosła mi z 54do 200. To możliwe? No kurde załamana jestem że jeszcze do szpitala na jakiś zabieg trzeba iść..
Sprawdź to jak masz możliwość jeszcze dzisiaj u innego gina bardzo cię proszę
 
Dziewczyny od jakiej bety widać pęcherzyk? I czy przy becie 200 macica wygląda ciazowo? Bo lekarz stwierdził dziś torbiel czynnościowa na jajniku ale że macica niewyglada ciazowo. I mówi o ciąży pozamaciczna. Ale przecież beta w 48h przyrosła mi z 54do 200. To możliwe? No kurde załamana jestem że jeszcze do szpitala na jakiś zabieg trzeba iść..
Beta 60 poniedziałek, ja byłam u lekarza w środę czyli 2 dni później. Macica wyglądała ciążowo.
 
Dziewczyny od jakiej bety widać pęcherzyk? I czy przy becie 200 macica wygląda ciazowo? Bo lekarz stwierdził dziś torbiel czynnościowa na jajniku ale że macica niewyglada ciazowo. I mówi o ciąży pozamaciczna. Ale przecież beta w 48h przyrosła mi z 54do 200. To możliwe? No kurde załamana jestem że jeszcze do szpitala na jakiś zabieg trzeba iść..
Mi mówił zw powyżej 1000 dopiero zobaczyć można. Ale przecież przyrost jest prawidłowy..
 
Idź kochana dzisiaj do innego gina, bo tak to będziesz się martwić, a po co Ci to. Jeśli na tym samym sprzęcie to może jednak warto sprawdzić u innego
 
reklama
Do góry