reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Nie wiem, biorę dupka przecież, a 5 dpo miałam bardzo wysoki wynik. Tego było bardzo mało, ale tak mnie to strasznie stresuje. Głupia jestem, bo przecież powinnam się liczyć z @ :(



Miałam taki chwilowy ból, ale przeszedł po sekundzie. @ mam od razu czerwoną krew, nigdy nie mam żadnych plamień ani nic.
Wiem że wzbraniasz się przed testowaniem ale jak takie coś się dzieje a od okresu już prawie tydzień minął to może warto sprawdzić ....?
 
reklama
Chyba dziewczyny nic z tego, płakać mi się chce. Przed chwilą pojawił mi się w okolicach szyjki macicy taki śluz podbarwiony na brązowo. Sorry za obrazek.
sluchaj mi sie zawsze @ zaczyna plamieniem brazowym. W tym cyklu mialam pozytyw, kilka dni bez plamien a potem kilka dni z brazowymi i dopiero gdzies od tyg jest czysto. Beta wyszla ok, przurost ok 150% a ja jutro ide na usg. Moze progesteron? nie wiem, zobaczymy
 
Wiem że wzbraniasz się przed testowaniem ale jak takie coś się dzieje a od okresu już prawie tydzień minął to może warto sprawdzić ....?

Nie. Jeśli to biochemiczna i się kończy to ja nie chcę wiedzieć. Już się uspokoiłam, to była jedna strzepka śluzu, nic więcej nie ma. Będę się obserwować i tyle. Równie dobrze mogłam się drapnąć paznokciem i stąd ten brąz w śluzie.

sluchaj mi sie zawsze @ zaczyna plamieniem brazowym. W tym cyklu mialam pozytyw, kilka dni bez plamien a potem kilka dni z brazowymi i dopiero gdzies od tyg jest czysto. Beta wyszla ok, przurost ok 150% a ja jutro ide na usg. Moze progesteron? nie wiem, zobaczymy

Trzymam kciuki żeby było dobrze i na pewno będzie. Ja nigdy nie mam plamień, zawsze tylko czerwoną krew od początku do końca. W trakcie trwania cyklu żadnych plamień, nic.

Co ma być to będzie, dzięki Kochane. Jedna strzępka śluzu nie będzie mnie zalamywala, zwłaszcza, że wcale nie wiem czy to ciąża czy nie.
 
@Spazientito a może podraznilas chwytając szyjkę, zrób test.
Wdech, wydech, myśl pozytywnie.
Mam dobre przeczucia :)

Właśnie tak myślę, jak już dopuściłam logikę do głowy. Aż mnie cycki bolą ze złości na siebie. Stara a głupia, ech. Test zrobię w sobotę, wiesz jak to jest, wolę odczekać :*

@KiedyPytam myślałam co Ci odpisać i po prostu nie wiem :-( :( wydaje mi się, że oznacza to bardzo niski poziom LH w moczu. Wniosków nie potrafię wyciągnąć. Myślę, że masz problem z tym LH, dobrze, że robisz monitoring i zobaczysz co się podziało.
 
Dziewczyny co ja mam myśleć cholera jasna o tych dwóch białych testach owu dzisiaj..... :/

To moje testy dzisiaj , 10 dzień cyklu , dwa z góry to o godzinie 15:30 ale godzinę wcześniej sikałam a ten na dole to teraz robiłam po 4 godzinach wstrzymania z wc. Jutro mam usg to będę mogła odnieść się do wyników . Apka pokazuje mi owu na piątek . Zobaczymy . Mam zamiar testy robić tak długo aż będzie owu i jutro dowiem się jaki jest pęcherzyk .
7aa77d92-b961-4a38-962e-f20b8c318dc5.jpg
 
Nie. Jeśli to biochemiczna i się kończy to ja nie chcę wiedzieć. Już się uspokoiłam, to była jedna strzepka śluzu, nic więcej nie ma. Będę się obserwować i tyle. Równie dobrze mogłam się drapnąć paznokciem i stąd ten brąz w śluzie.



Trzymam kciuki żeby było dobrze i na pewno będzie. Ja nigdy nie mam plamień, zawsze tylko czerwoną krew od początku do końca. W trakcie trwania cyklu żadnych plamień, nic.

Co ma być to będzie, dzięki Kochane. Jedna strzępka śluzu nie będzie mnie zalamywala, zwłaszcza, że wcale nie wiem czy to ciąża czy nie.
dokladnie, ja ide jutro na usg o tez mysle, ze co ma byc to bedzie. Co ja sie denerwowac bede jal to nic nie zmieni. Beta przyrosla bardzo ladnie, po tych plamieniach, a nawet brudzeniach brazowych. Zobaczymy
 
reklama
Właśnie tak myślę, jak już dopuściłam logikę do głowy. Aż mnie cycki bolą ze złości na siebie. Stara a głupia, ech. Test zrobię w sobotę, wiesz jak to jest, wolę odczekać :*

@KiedyPytam myślałam co Ci odpisać i po prostu nie wiem :-( :( wydaje mi się, że oznacza to bardzo niski poziom LH w moczu. Wniosków nie potrafię wyciągnąć. Myślę, że masz problem z tym LH, dobrze, że robisz monitoring i zobaczysz co się podziało.
No zobaczę co jutro. I dzisiaj zrobiłam wynik LH z krwi. Trochę mam przeczucia, że to oznacza że nic się tam nie zadziało i koniec z moich rosnącym pęcherzykiem. Ale jeszcze mam cień cienia nadzieji ze on tam sobie jest dalej i rośnie.
 
Do góry