reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny jestem tu nowa. Staramy się z mężem od 9 miesięcy. Na dwukrotnym monitoringu wyszło, że mam cykle bezowulacyjne. Od 6 miesięcy biorę bromergon i klomifen 4 cykle- 2x pęcherzyk pękł za duży (około 27-28mm). W 3 cyklu miał być niby cykl bezowulacyjny, było dużo małych pęchcerzyków i odpuściłam. Nie robiłam dalej monitoringu, a zakupiony Ovitrelle zostało w lodówce. W 26 d.c okazało się, ze na lewym jajniku powstały dwie torbiele, ale na szczęscie już nie ma po nich śladu. Wczoraj (12 d.c) poszłam na monitoring i znowu dużo małych pęcherzyków, ale tez ,,jakby ślad po owulacji " na lewym jajniku chociaż w zatoce brak płynu. Teraz sama nie wiem co myśleć, ale chyba pójdę w 15 d.c zobaczyć czy coś jednak nie urosło. Czy zdarzyło Wam się mieć owu bez płynu w zatoce?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny Wy serio z tą zmianą pracy? Ja w swojej zarówno pracy jak i ludzi niecierpię ale jeśli chcę mieć dziecko to muszę tu siedzieć. Mi osobiście wiek już nie pozwala na odłożenie starań na koszt pracy :(
Ja serio , ... chodź trafiło mi sie fajnie jeżeli chodzi o kasę i tylko mnie to trzyma.... żadna praca nie będzie ważniejsza niz dziecko .
 
Witam dziewczyny, pierwszy raz wyszedł mi test owu taki ciemny czy to sprawka tego ze mam pierwszy cykl z Clo czy taki cykl po prostu? :)
IMG_2214.JPG
 
Ja za to moją pracę uwielbiam, ale jestem na własnej działalności ze względu na specyfikę mojego zawodu (jeden z wolnych zawodów). Nie dla mnie będzie L4 w ciąży, długi macierzyński i inne luksusy... Wszystko ma swoje wady i zalety. Stres też mam, ale wynikający bardziej z rodzaju pracy i ogromu odpowiedzialności. Ale nie zamieniłabym się i tak.

@MiniMrs1560 - to sprawka wyrzutu LH, owulacje będziesz miała za 24-36 godzin. Czy cykl z Clo masz monitorowany przez ginekologa?
 
Ja za to moją pracę uwielbiam, ale jestem na własnej działalności ze względu na specyfikę mojego zawodu (jeden z wolnych zawodów). Nie dla mnie będzie L4 w ciąży, długi macierzyński i inne luksusy... Wszystko ma swoje wady i zalety. Stres też mam, ale wynikający bardziej z rodzaju pracy i ogromu odpowiedzialności. Ale nie zamieniłabym się i tak.

@MiniMrs1560 - to sprawka wyrzutu LH, owulacje będziesz miała za 24-36 godzin. Czy cykl z Clo masz monitorowany przez ginekologa?

Szczerze mówiąc byłam 2 razy tylko sprawdzić czy pęcherzyk rośnie i czy się hiperstymulacja nie zrobiła i nic więcej trochę mało fachowe podejście lekarza ale zobaczymy czy coś z tego będzie jak na złość owulacja ma być za 24h około a nie mam w tym momencie możliwości żeby się poprzytulać ale liczę ze plemniki przeżyją od wczoraj w nocy chociaż z moim szczęściem...
 
reklama
Ja za to moją pracę uwielbiam, ale jestem na własnej działalności ze względu na specyfikę mojego zawodu (jeden z wolnych zawodów). Nie dla mnie będzie L4 w ciąży, długi macierzyński i inne luksusy... Wszystko ma swoje wady i zalety. Stres też mam, ale wynikający bardziej z rodzaju pracy i ogromu odpowiedzialności. Ale nie zamieniłabym się i tak.

@MiniMrs1560 - to sprawka wyrzutu LH, owulacje będziesz miała za 24-36 godzin. Czy cykl z Clo masz monitorowany przez ginekologa?
A ja z kolei wczoraj przed wizytą u gina miałam druga kreskę widoczna ale jaśniejsza od tej pierwsze, czyli tak jakby było jeszcze przed... Przypominał że na USG miałam pęcherzyk 16 mm. A dziś o 15 sprawdzalam i o 18 Tak samo i dwa testy bialutkie. Nawet cienia tej drugiej kreski co pokazuje lh. Wytłumaczycie mi to? Nie piłam wody. Przecież to niemożliwe że taki mały pęcherzyk pękł. I kiedy by pękł. Rano dzisiaj? W południe. .....
 
Do góry