reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

@KiedyPytam nie mam pojęcia, nigdy nie chodziłam na monitoring... A nie masz możliwości pójść wcześniej? Albo do jakiegokolwiek innego lekarza?? Przy okazji mogłabyś te plamienia skonsultować.
No nie bardzo. Plamienia to wiem, od torbieli w drugim jajniku juz to konsultowałam. Chodziło mi o tą owu najbardziej. Nie dam rady bo musiałabym wziąć urlop a zastępuje kolezanke. Najwyżej się okaże czy będzie efekt jakiś czy była owu. Choć bardzo mnie to nurtuje. Nawet jak się nie udało.
 
reklama
Witam wszystkie staraczki :) Przycupnę tutaj sobie do Was bo u mnie nadchodzi kolejny miesiąc starań o dzidziusia :) a zawsze to raźniej w grupie czekać na dwie kreseczki :D póki co dopiero mam @ a potem działamy !!! Pozdrawiam i trzymam kciuki za was wszystkie :* :* :* :*
 
Dziewczyny ja jeszcze glupią iskierką nadziei poprzytulalismy się wczoraj bo plamienia mi minęły. Kalendarz pokazywał mi owulację i bylo dużo śluzu. A przede wszystkim bolał mnie zdrowy jajnik (bo w drugim mam czynnościowa torbiel) tak jak bolał mnie przy potwierdzonej owulacji w zeszłym miesiącu. Czy jest jakaś szansa że jak owulacja bolała (wiadomo, o ile to w ogóle był ból z owulacji) to że pęcherzyk pękł? Bo czytałam że ból jest spowodowany pęknięciem...Mało to prawdopodobne żeby była owu tak mi lekarz powiedział..... Ale nie powiedział w sumie że w ogóle. ..... No zobaczymy, pójdę na wizytę jak mi się uda w sobotę i zobaczymy... Gdzieś tam jeszcze się tli iskierka nadzieji :(

Mam nadzieję, że to było to :-) Ja w zeszłym miesiącu miałam właśnie bóle w okolicach jajników i okazało się, że dosżło do owulacji!

No zobaczę czy mi się uda dostać w sobotę. A myślicie że 4 dni po owu lekarz jeszcze jest w stanie stwierdzić że była? Czy trochę pozno.... Bo nie wiem czy jak tyle dni to jest w ogóle sens.

Wydaje mi się, że tak, bo z pękniętego pęcherzyka formuje się całko żółte i to widać na USG.

@adzik super! Mam nadzieję, że starania będą jak najszybciej owocne.

Słuchajcie ja w ogóle nie rozumiem tych obserwacji organizmu, ani tym bardziej swojego ciała. Wczoraj miałam mnóstwo śliskiego, ciągnącego się i przezroczystego śluzu (na USG pęcherzyk 13,8mm x 12,8mmm) w 10 dc. Wszystkie stwierdzone owulacje były u mnie w okolicach 23 dc. Dzisiaj śluzu na zewnątrz brak, wewnątrz taki lepki, nie ciągnący się i o lekko mlecznej barwie. Nie rozumiem tego...
 
Mam nadzieję, że to było to :-) Ja w zeszłym miesiącu miałam właśnie bóle w okolicach jajników i okazało się, że dosżło do owulacji!



Wydaje mi się, że tak, bo z pękniętego pęcherzyka formuje się całko żółte i to widać na USG.

@adzik super! Mam nadzieję, że starania będą jak najszybciej owocne.

Słuchajcie ja w ogóle nie rozumiem tych obserwacji organizmu, ani tym bardziej swojego ciała. Wczoraj miałam mnóstwo śliskiego, ciągnącego się i przezroczystego śluzu (na USG pęcherzyk 13,8mm x 12,8mmm) w 10 dc. Wszystkie stwierdzone owulacje były u mnie w okolicach 23 dc. Dzisiaj śluzu na zewnątrz brak, wewnątrz taki lepki, nie ciągnący się i o lekko mlecznej barwie. Nie rozumiem tego...
Ja też nie rozumiem..... U mnie wszystko jest na opak..... Mam jakiś cień nadziei że była owu ale w poniedziałek na wizycie lekarz (nowy byłam u niego przecież pierwszy raz) rzucił mi tekstem że ja w ogóle nie mam owulacji i w tym miesiącu tez mało prawdopodobne żeby była. A miałam w zeszłym miesiącu a on jakoś nie dowierzał. Po pierwszej wizycie stwierdził że mam pcos.
 
Mam nadzieję, że to było to :-) Ja w zeszłym miesiącu miałam właśnie bóle w okolicach jajników i okazało się, że dosżło do owulacji!



Wydaje mi się, że tak, bo z pękniętego pęcherzyka formuje się całko żółte i to widać na USG.

@adzik super! Mam nadzieję, że starania będą jak najszybciej owocne.

Słuchajcie ja w ogóle nie rozumiem tych obserwacji organizmu, ani tym bardziej swojego ciała. Wczoraj miałam mnóstwo śliskiego, ciągnącego się i przezroczystego śluzu (na USG pęcherzyk 13,8mm x 12,8mmm) w 10 dc. Wszystkie stwierdzone owulacje były u mnie w okolicach 23 dc. Dzisiaj śluzu na zewnątrz brak, wewnątrz taki lepki, nie ciągnący się i o lekko mlecznej barwie. Nie rozumiem tego...

Mnie zawsze w owulacje bolą jajniki więc mniej więcej wiem kiedy mam ale w tym miesiącu dla pewności posile się chyba tymi testami na owulację, dziewczyny czy takie testy się sprawdzają jest sens je w ogóle robić ???
 
Mnie zawsze w owulacje bolą jajniki więc mniej więcej wiem kiedy mam ale w tym miesiącu dla pewności posile się chyba tymi testami na owulację, dziewczyny czy takie testy się sprawdzają jest sens je w ogóle robić ???

Ja chodzę na monitoring, ale mam generalnie problemy z owulacją. Co do testów to ja ich nie lubię i nie umiem z nich korzystać, ale widzę, że dziewczyny tutaj dobrze sobie z nimi radzą :-)
 
reklama
Mnie zawsze w owulacje bolą jajniki więc mniej więcej wiem kiedy mam ale w tym miesiącu dla pewności posile się chyba tymi testami na owulację, dziewczyny czy takie testy się sprawdzają jest sens je w ogóle robić ???
Witam nowa koleżankę :)
Ja robię testy lh kupiłam ich 50 więc trzeba zużyć hehe testy pokazują skok lh ale nie oznacza że to już owu tylko że będzie za 24-36 H
 
Do góry