reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

Dziewczyny ja jeszcze glupią iskierką nadziei poprzytulalismy się wczoraj bo plamienia mi minęły. Kalendarz pokazywał mi owulację i bylo dużo śluzu. A przede wszystkim bolał mnie zdrowy jajnik (bo w drugim mam czynnościowa torbiel) tak jak bolał mnie przy potwierdzonej owulacji w zeszłym miesiącu. Czy jest jakaś szansa że jak owulacja bolała (wiadomo, o ile to w ogóle był ból z owulacji) to że pęcherzyk pękł? Bo czytałam że ból jest spowodowany pęknięciem...Mało to prawdopodobne żeby była owu tak mi lekarz powiedział..... Ale nie powiedział w sumie że w ogóle. ..... No zobaczymy, pójdę na wizytę jak mi się uda w sobotę i zobaczymy... Gdzieś tam jeszcze się tli iskierka nadzieji :(
Muzę że szansa jest [emoji6]
Idz do tego lekarza i pytaj, masz do tego prawo, chodzi o Twoje zdrowie. Trzymam kciuki [emoji110]
 
reklama
No zobaczę czy mi się uda dostać w sobotę. A myślicie że 4 dni po owu lekarz jeszcze jest w stanie stwierdzić że była? Czy trochę pozno.... Bo nie wiem czy jak tyle dni to jest w ogóle sens.
 
Dziewczyny ja jeszcze glupią iskierką nadziei poprzytulalismy się wczoraj bo plamienia mi minęły. Kalendarz pokazywał mi owulację i bylo dużo śluzu. A przede wszystkim bolał mnie zdrowy jajnik (bo w drugim mam czynnościowa torbiel) tak jak bolał mnie przy potwierdzonej owulacji w zeszłym miesiącu. Czy jest jakaś szansa że jak owulacja bolała (wiadomo, o ile to w ogóle był ból z owulacji) to że pęcherzyk pękł? Bo czytałam że ból jest spowodowany pęknięciem...Mało to prawdopodobne żeby była owu tak mi lekarz powiedział..... Ale nie powiedział w sumie że w ogóle. ..... No zobaczymy, pójdę na wizytę jak mi się uda w sobotę i zobaczymy... Gdzieś tam jeszcze się tli iskierka nadzieji :(
Kochana moze faktycznie byla. Ile razy lekarze cos mowili a bylo inaczej. 3mam mocno kciuki
 
Kochana moze faktycznie byla. Ile razy lekarze cos mowili a bylo inaczej. 3mam mocno kciuki
No też mam tę nadzieję. Choć wczoraj nie mieliśmy siły to działaliśmy bo potem głupio powiedzieć lekarzowi że coś nie wychodzi skoro się nie staramy. A dwa dni wcześniej miałam plamienia więc nic z tego. Tylko właśnie się zastanawiam czy 4 dni po owu jest sens iść do lekarza na USG. Czy on zobaczy że była owu czy będzie za późno?
 
@KiedyPytam nie mam pojęcia, nigdy nie chodziłam na monitoring... A nie masz możliwości pójść wcześniej? Albo do jakiegokolwiek innego lekarza?? Przy okazji mogłabyś te plamienia skonsultować.
 
Powitać
Vici jak tam z testem. U mnie 18dc przytulanie odchodzi jeszcze parę dni A żeby nie przegapić i czekanie, to chyba najgorsze z tego wszystkiego :p
 
No też mam tę nadzieję. Choć wczoraj nie mieliśmy siły to działaliśmy bo potem głupio powiedzieć lekarzowi że coś nie wychodzi skoro się nie staramy. A dwa dni wcześniej miałam plamienia więc nic z tego. Tylko właśnie się zastanawiam czy 4 dni po owu jest sens iść do lekarza na USG. Czy on zobaczy że była owu czy będzie za późno?
Jest szansa, ze zobaczy. Ja bylam na badaniach po poronieniu i w zeszlym cyklu nie moglismy sie starac bo leciałam do Pl na te badania. I w trakcie usg doktor mi powiedziala ,ze jest cialko żółte. A jak jest cialko zolte to owu byla. A bylam wiecej dni po owu niz 4. Takze idz i skonsultuj.
 
No też mam tę nadzieję. Choć wczoraj nie mieliśmy siły to działaliśmy bo potem głupio powiedzieć lekarzowi że coś nie wychodzi skoro się nie staramy. A dwa dni wcześniej miałam plamienia więc nic z tego. Tylko właśnie się zastanawiam czy 4 dni po owu jest sens iść do lekarza na USG. Czy on zobaczy że była owu czy będzie za późno?
Ja dziś idę do lekarza zobaczyć czy była owu w tym cyklu, a jest to jakieś 5 dni po owu
 
reklama
KiedyPytam, ja kiedyś byłam u ginekologa kilka dni po owu i lekarz potwierdził owulację bo widział płyn w zatoce. Myślę, że u jeśli u Ciebie była owulacja to lekarz będzie w stanie ją potwierdzić :) Powodzenia
 
Do góry