reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
No właśnie na szczęście dał mi listę hormonów do zrobienia. I powiedział zeby w nast cyklu zrobić monitoring. Ale po wizycie u niego dwa dni przeplakalam bo tak mi wszystko wyjaśnił że w sumie to niewiadomo czy zajde i kiedy zajde. :(

Przytulam i pocieszam :) Żadna z nas praktycznie nie wie czy i kiedy, potrzebujesz diagnozy i wdrożenia ewentualnie leczenia. Nie można się poddawać i nakręcać!

Ja siebie też:))) ostatnio miałam jak w zegarku @ w 29 dniu cyklu. Dziś jest 30 dc objawy owulacji miałam w 13dc.

Oj coś czuje, że będzie radość :-) ale tak, jak pisałam wyżej, ja teraz też mam zamiar czekać kilka dni po terminie @.
 
Dziewczyny czy widac dwie kreski czy mi się wydaję? I czy to możliwe zeby test pokazal ciaze w 22 dc?
 

Załączniki

  • 20190808_094754_resize_82.jpg
    20190808_094754_resize_82.jpg
    80,9 KB · Wyświetleń: 94
  • 20190808_095227_resize_85.jpg
    20190808_095227_resize_85.jpg
    54,7 KB · Wyświetleń: 104
Przytulam i pocieszam :) Żadna z nas praktycznie nie wie czy i kiedy, potrzebujesz diagnozy i wdrożenia ewentualnie leczenia. Nie można się poddawać i nakręcać!



Oj coś czuje, że będzie radość :-) ale tak, jak pisałam wyżej, ja teraz też mam zamiar czekać kilka dni po terminie @.
Jestem w sumie dzień po terminie, narzeczony mnie nakręca żeby zrobić dzisiaj :) nie wiem czy opre się jego namowom:)
 
reklama
Do góry