reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Tez biorę folik juz od jakiegos czasu podobno najlepszy tak juz kilku lekarzy mi mowilo bo jest lekiem a nie suplementem i cena do 20 zl max.
Ja również biorę Folik. Wydaje mi się że chyba jest wystarczający..... jeśli nie ma się żadnych zaburzeń w wynikach.
Dzięki za odpowiedzi, kupiłam folik, 90 tab za 18,99 zł :D
Tanie, a dobre! :D
 
reklama
hej dziewczyny, przeczytałam część Waszych historii. Trzymam kciuki za te którym się nie udało w tym cyklu (aby następny przyniósł upragnione II) jak i za te które jeszcze czekają na dwie kreseczki. U mnie 3 cykl starań, narazie początki ale i tak jest to dla mnie frustrujące. W tym cyklu owulacja była chyba koło poniedziałku (robilam testy owu w niedzielę i poniedziałek był pozytywny, wczoraj już jedna kreseczka) termin @ na 5 sierpnia więc jeszcze długo będę czekać, ale mam jakieś wewnętrzne przeczucie, że nic z tego nie będzie. podejrzewam, że mogę mieć niedoczynność tarczycy, bo ciągle jest mi zimno i chce mi się spać. (a w pierwszej ciąży musiałam brać eutyrox) w przyszłym tygodniu pójdę do lekarza po skierowanie na badanie.
 
Zaczynam z nimi przygode.. Wiem ze to jeszcze nie jest pozytywny wynik, ale jak jutro.zrobie i kreski beda takie same to wynik będzie pozytywny i owu nastąpi w ciągu 24h?
 

Załączniki

  • 20190724_172936~2.jpg
    20190724_172936~2.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 71
Zaczynam z nimi przygode.. Wiem ze to jeszcze nie jest pozytywny wynik, ale jak jutro.zrobie i kreski beda takie same to wynik będzie pozytywny i owu nastąpi w ciągu 24h?
Już dziś zadbaj o dostawę ;) i co 2 dni to samo tj.przytulanie :p
Owu pojawia się w przedziale 24-36h od pozytywnego a plemnik żyje 3-5 dni warto zacząć ciut wcześniej niż noc za późno
 
A mi mocno wyszly zyly na piersiach i az widoczne sa wyzej na klatce piersiowej :szok: czekam az cos sie cos pojawi albo @ albo || ale chyba raczej@ bo cos pobolewaja bardzo delikatnie jakby jajniki.. juz sama nie wiem ..
Oooo może będą 2 kreski!!

Też biorę folik. A któraś z Was bierze metylowany kwas foliowy?
 
reklama
Do góry