reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Może jest nadzieja :)

U mnie nadal bez @, brzuch mnie boli, głowa też. Ale nie łudzę się już - niech już przyjedzie @ i wejdziemy w nowy cykl
A kiedy masz termin @?
U mnie dzisiaj 24 dc bez żadnych objawów,kusi mnie trochę żeby zrobić test ale nie chce się rozczarować a tak jakoś mi się wydaje że chyba znowu się nie udalo:-/ czekam do poniedziałku:-)
 
Ja tez mam wypróbowane różne testy i fakt pokazują kilka dni kreski ale najważniejsze ze w danym dniu przed owu pokazują dwie mocne krechy . Dodatkowo jak się chodzi na monitoring i robi testy to można się wiele nauczyć
Hm.. Zobaczymy co jutro pokaże czy dwie mocne czy taki sam jak dzis. Nie wiedzialam ze sie moga różnic zaleznie od producenta. Kurczee chyba troche zle zrobilam ze skupilam sie na jednym rodzaju. Ale w sumie pierwszy raz ich uzywam i oby ostatni
 
A kiedy masz termin @?
U mnie dzisiaj 24 dc bez żadnych objawów,kusi mnie trochę żeby zrobić test ale nie chce się rozczarować a tak jakoś mi się wydaje że chyba znowu się nie udalo:-/ czekam do poniedziałku:-)
Dziś powinnam dostać, zazwyczaj dostaję nad ranem - jak nie dostałam to z rana zrobiłam test, ale lipa :(
Miałam w tym miesiącu późno owulacje (w 21dc, oczywiście staraliśmy się to wykorzystać, jak w sumie cały cykl [emoji848]), więc może i @ przyjdzie spóźniona, nie wiem...
 
Dziś powinnam dostać, zazwyczaj dostaję nad ranem - jak nie dostałam to z rana zrobiłam test, ale lipa :(
Miałam w tym miesiącu późno owulacje (w 21dc, oczywiście staraliśmy się to wykorzystać, jak w sumie cały cykl [emoji848]), więc może i @ przyjdzie spóźniona, nie wiem...
Jeśli owulację miałaś w 21 dc to miesiączka nie przyjdzie po 28 dniach ,w prawidłowym cyklu od owu musi minąć minimum 10 dni
 
reklama
Do góry