reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Powiem tak ja na wizycie kwalifikacyjnej dostałam skierowanie na badania, ja i mąż i już miałam początkowy plan stymulacji rozpisany więc do 6 sierpnia to jeszcze kupa czasu 😀
czyli myślisz, ze jakby wizyta była jeszcze np w lipcu lub na początku siepnia to jest szansa, żeby to się udało?
Trochę zaczynam się jarać.. 🥹
 
Dziewczyny a w waszych klinikach też dostałyście informacje, że wizyta kolejna po punkcji już potencjalnie przygotowująca na transfer może być płatna, jeśli się ostatecznie nie podpisze oświadczenia bo np trzeba będzie poczekać jeszcze jeden cykl z jakiegoś powodu? Właśnie jak się dzisiaj umawialiśmy to pani w recepcji nas o tym poinformowała 🤔
 
czyli myślisz, ze jakby wizyta była jeszcze np w lipcu lub na początku siepnia to jest szansa, żeby to się udało?
Trochę zaczynam się jarać.. 🥹
A macie jakieś badania zrobione? Czy wszystkie wymagane będziecie robić w programie? Masz USG piersi, cytologie itp? Bo jedynie co, to może was przytrzymać czas oczekiwania na wyniki badań. Ale przy dobrych wiatrach jak dla mnie to jest szansa się wyrobić :)
 
czyli myślisz, ze jakby wizyta była jeszcze np w lipcu lub na początku siepnia to jest szansa, żeby to się udało?
Trochę zaczynam się jarać.. 🥹
Nie chce Ci robić złudnej nadziei, bo to na pewno też zależy od kliniki ale jeśli nie będzie żadnych przeciwskazań to moim zdaniem nie powinno być problemu. Wszystkie wyniki zrobić to kwestia tygodnia nie całego. Zresztą te badania można też robić w trakcie stymulacji.
 
Dziewczyny a w waszych klinikach też dostałyście informacje, że wizyta kolejna po punkcji już potencjalnie przygotowująca na transfer może być płatna, jeśli się ostatecznie nie podpisze oświadczenia bo np trzeba będzie poczekać jeszcze jeden cykl z jakiegoś powodu? Właśnie jak się dzisiaj umawialiśmy to pani w recepcji nas o tym poinformowała 🤔
Dziwne… ja nie płaciłam za taką wizytę :)
 
Dziewczyny a w waszych klinikach też dostałyście informacje, że wizyta kolejna po punkcji już potencjalnie przygotowująca na transfer może być płatna, jeśli się ostatecznie nie podpisze oświadczenia bo np trzeba będzie poczekać jeszcze jeden cykl z jakiegoś powodu? Właśnie jak się dzisiaj umawialiśmy to pani w recepcji nas o tym poinformowała 🤔
Pierwsze słyszę
 
reklama
Dziewczyny a w waszych klinikach też dostałyście informacje, że wizyta kolejna po punkcji już potencjalnie przygotowująca na transfer może być płatna, jeśli się ostatecznie nie podpisze oświadczenia bo np trzeba będzie poczekać jeszcze jeden cykl z jakiegoś powodu? Właśnie jak się dzisiaj umawialiśmy to pani w recepcji nas o tym poinformowała 🤔
Ja jestem ciekawa czy w takim razie jutro zapłacę za wizytę, bo jakoś tak uznałam że skoro jestem w programie i coś się dzieje w związku z nim to nie powinnam płacic 🤔
 
Do góry