reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
J
i
Cykle 27-28 dni. Zawsze wydawało mi się ze mniej więcej wiem kiedy mam owulację (śluz) ale teraz to już nie jestem pewna którego jest dokładnie dnia ;) tak jak pisalam to był dopiero 1 cykl i od następnego cyklu będę dokładnie obserwować śluz i temperaturę. Przed staraniami w styczniu zrobiłam sobie badania prolaktyny i tsh, które okazały się być w porządku ale jakoś nie pomyślałam o tym progesteronie...
Ja przed pierwszą ciążą miałam krótkie cykle, 26-27 dni i takie plamienia przed okresem mi się zdarzały, nastawiałam się, że popróbujemy ze 3 miesiące i zrobię badania hormonów, bo pewnie nie są w porządku. No i zaszłam w pierwszym cyklu ;) tylko TSH okazało się, że wysokie i szybciutko musiałam lecieć do endokrynologa
U mnie 37 dc, ale to pierwszy cykl po porodzie, więc to mogą być długie cykle... W tamtym tygodniu robiłam test - negatywny, wczoraj bolało mnie podbrzusze, więc korci, żeby znowu zrobić.
 
Ja przed pierwszą ciążą miałam krótkie cykle, 26-27 dni i takie plamienia przed okresem mi się zdarzały, nastawiałam się, że popróbujemy ze 3 miesiące i zrobię badania hormonów, bo pewnie nie są w porządku. No i zaszłam w pierwszym cyklu ;) tylko TSH okazało się, że wysokie i szybciutko musiałam lecieć do endokrynologa
U mnie 37 dc, ale to pierwszy cykl po porodzie, więc to mogą być długie cykle... W tamtym tygodniu robiłam test - negatywny, wczoraj bolało mnie podbrzusze, więc korci, żeby znowu zrobić.
Ja strasznie świruję, bo dziś/jutro termin @ i każdy delikatny ból podbrzusza to straszny stres ze to juz. Biedny mój mąż ze musi o tym wszystkim słuchać :- jak byłam sporo młodsza to nie chciałam być w ciąży i jak spóźnial mi się @ nawet 1 dzien to trzymałam kciuki żeby to nie była ciąża, a teraz na odwrót. Boje się ze przez to ze kiedyś nie chciałam mieć dziecka, teraz za karę będę się on nie długo starć :(
 
Ja strasznie świruję, bo dziś/jutro termin @ i każdy delikatny ból podbrzusza to straszny stres ze to juz. Biedny mój mąż ze musi o tym wszystkim słuchać :- jak byłam sporo młodsza to nie chciałam być w ciąży i jak spóźnial mi się @ nawet 1 dzien to trzymałam kciuki żeby to nie była ciąża, a teraz na odwrót. Boje się ze przez to ze kiedyś nie chciałam mieć dziecka, teraz za karę będę się on nie długo starć :(
Bez przesady. Tylko spokój nas uratuje [emoji6]
Masz jakieś problemy np. Zle wyniki czy cos, że tak się boisz? Stres tu w niczym nie pomoże. Więcej luzu [emoji16]
 
Byłam u lekarza i Endometrium ma 14 mm jest powiększone wiec może być ciąża. Mam zrobić test 5 kwietnia i jak będzie pozytywny to za 2 tygodnie mam się zgłosić do lekarza. Przepisała mi clo i luteine. Owulacja była i pęcherzyk pękł bo jest płyn w jajniku. Teraz pozostaje czekać
 
Byłam u lekarza i Endometrium ma 14 mm jest powiększone wiec może być ciąża. Mam zrobić test 5 kwietnia i jak będzie pozytywny to za 2 tygodnie mam się zgłosić do lekarza. Przepisała mi clo i luteine. Owulacja była i pęcherzyk pękł bo jest płyn w jajniku. Teraz pozostaje czekać
To czekamy [emoji7][emoji110]
 
Bez przesady. Tylko spokój nas uratuje [emoji6]
Masz jakieś problemy np. Zle wyniki czy cos, że tak się boisz? Stres tu w niczym nie pomoże. Więcej luzu [emoji16]
Mój największy stres to to że skończyłam juz 30 lat :-D no i te plamienia którymi rozpoczynają się moje @ a z badań to robiłam tylko prolaktynę i tsh, bo wyczytałam ze z tym są często problemy i było wszytsko okej. No ja niestety tak mam ze cierpliwości u mnie nie ma, musze znaleźć jakiś sposób na wyluzowanie, bo całkiem zwariuję :-D
 
reklama
Ja przed pierwszą ciążą miałam krótkie cykle, 26-27 dni i takie plamienia przed okresem mi się zdarzały, nastawiałam się, że popróbujemy ze 3 miesiące i zrobię badania hormonów, bo pewnie nie są w porządku. No i zaszłam w pierwszym cyklu ;) tylko TSH okazało się, że wysokie i szybciutko musiałam lecieć do endokrynologa
U mnie 37 dc, ale to pierwszy cykl po porodzie, więc to mogą być długie cykle... W tamtym tygodniu robiłam test - negatywny, wczoraj bolało mnie podbrzusze, więc korci, żeby znowu zrobić.
Chesz odrazu po porodzie druga ciaze? A co na to lekarz? Nie zalecil przerwy ?
 
Do góry