reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Hej dziewczyny,
dopiero zauważyłam, że jest już osobny wątek na 2019 r. :) ... więc oczywiście się dołączam (liczę na że najpóźniej na wiosnę zaczniemy znów starania)
@Migdalove przepiszesz moje dane tu z poprzedniego wątku ? :)

Mi się coś chyba cykl znów wydłuża tym razem, bo czekam na @, ale coś spóźnia sie 2/3 dni póki co. Ostatnio miałam krótkie cykle, po 24/25 dni, to może chociaż teraz wyciągną mi się do tych ok 28, jak kiedyś miałam.

Witamy im więcej starających się tym lepiej [emoji4][emoji6][emoji1319]
 
reklama
Hej, może i ja wyjdę z cienia :) Bardzo chętnie do was dołączę!
Prześledziłam wczoraj cały wątek. Mam na imię Nikola mam 21 lat niemąż 23
Najbliższy termin @ 03.01.2019
Starania zaczynamy od początku stycznia, jestem po jednym dosyć wczesnym poronieniu w wieku 19 lat, kiedy to jeszcze nie planowaliśmy dzidzi natomiast do tej pory się po tym nie pozbieralam. Do tej pory, przez cały 2018 r. myśleliśmy że 'jakoś samo się uda' oczywiscie nie zabezpieczalismy się i... Nic.

Mam nadzieję że ja również jak najszybciej zobaczę te 2 pozytywne kreski, choć wiem że są tu kobiety które starają się latami. [emoji176]
Pozdrawiam serdecznie i czekam na pozytywne wieści od was!
 
Hej, może i ja wyjdę z cienia :) Bardzo chętnie do was dołączę!
Prześledziłam wczoraj cały wątek. Mam na imię Nikola mam 21 lat niemąż 23
Najbliższy termin @ 03.01.2019
Starania zaczynamy od początku stycznia, jestem po jednym dosyć wczesnym poronieniu w wieku 19 lat, kiedy to jeszcze nie planowaliśmy dzidzi natomiast do tej pory się po tym nie pozbieralam. Do tej pory, przez cały 2018 r. myśleliśmy że 'jakoś samo się uda' oczywiscie nie zabezpieczalismy się i... Nic.

Mam nadzieję że ja również jak najszybciej zobaczę te 2 pozytywne kreski, choć wiem że są tu kobiety które starają się latami. [emoji176]
Pozdrawiam serdecznie i czekam na pozytywne wieści od was!
Tzn starania zaczęły się już dawno, w tym miesiącu również mam cichą nadzieję ale nie były one tak aktywne jak planuje działać w styczniu [emoji4]
 
Hej, może i ja wyjdę z cienia :) Bardzo chętnie do was dołączę!
Prześledziłam wczoraj cały wątek. Mam na imię Nikola mam 21 lat niemąż 23
Najbliższy termin @ 03.01.2019
Starania zaczynamy od początku stycznia, jestem po jednym dosyć wczesnym poronieniu w wieku 19 lat, kiedy to jeszcze nie planowaliśmy dzidzi natomiast do tej pory się po tym nie pozbieralam. Do tej pory, przez cały 2018 r. myśleliśmy że 'jakoś samo się uda' oczywiscie nie zabezpieczalismy się i... Nic.

Mam nadzieję że ja również jak najszybciej zobaczę te 2 pozytywne kreski, choć wiem że są tu kobiety które starają się latami. [emoji176]
Pozdrawiam serdecznie i czekam na pozytywne wieści od was!

Witamy bardzo cieplutko bardzo się cieszę ze wyszłaś z cienia [emoji1][emoji1319] jak to się mówi w kupie siła [emoji2]
 
Hej, może i ja wyjdę z cienia :) Bardzo chętnie do was dołączę!
Prześledziłam wczoraj cały wątek. Mam na imię Nikola mam 21 lat niemąż 23
Najbliższy termin @ 03.01.2019
Starania zaczynamy od początku stycznia, jestem po jednym dosyć wczesnym poronieniu w wieku 19 lat, kiedy to jeszcze nie planowaliśmy dzidzi natomiast do tej pory się po tym nie pozbieralam. Do tej pory, przez cały 2018 r. myśleliśmy że 'jakoś samo się uda' oczywiscie nie zabezpieczalismy się i... Nic.

Mam nadzieję że ja również jak najszybciej zobaczę te 2 pozytywne kreski, choć wiem że są tu kobiety które starają się latami. [emoji176]
Pozdrawiam serdecznie i czekam na pozytywne wieści od was!
Witaj :)))
 
Hej. Skoro dzisiaj się dziewczyny ujawniają to i ja postanowiłam się przywitać. Mam 30 lat. O maluszka staramy się od 3,5 roku. Nigdy nie byłam w ciąży. Za nami 3 nieudane iui i jedna próba in vitro. Pod koniec stycznia mam wizytę usg z rozpisaniem leków przed druga procedura ivf. Oczywiście między procedurami staramy się naturalnie, ale straciłam już nadzieję na naturalsa chociaż wiem, że cuda się zdarzają. Trzymam za Was mocno kciuki. W końcu nam się uda :)
 
Witamy bardzo cieplutko bardzo się cieszę ze wyszłaś z cienia [emoji1][emoji1319] jak to się mówi w kupie siła [emoji2]
Przez okrągły rok przeczytałam chyba setki wątków i stwierdziłam że może czas się ujawnić bo to ogromne wsparcie jakie sobie dajecie jest czymś niezwykłym! Niedługo (w styczniu) mija moja druga 'rocznica' od poronienia także mam nadzieję że styczeń 2019 okaże się być łaskawy dla mnie i dla was wszystkich również. Boję się tylko tego że mam bardzo stresującą pracę a dokładniej szefową i to może utrudniać nam zajście.
Ale mam pytanko do was. Od pewnego czasu już nie mierze temperatury i nie obserwuje szyjki bo za mocno się wkrecalam. Czy jest możliwe abym miała owu później niż 14 dni przed @? Teoretycznie mama ginekolog twierdzi że zawsze jest to 14 dni natomiast mi wydaje się że musi to być albo kilka dni wcześniej albo kilka później ze względu na objawy [emoji848]
 
Hej. Skoro dzisiaj się dziewczyny ujawniają to i ja postanowiłam się przywitać. Mam 30 lat. O maluszka staramy się od 3,5 roku. Nigdy nie byłam w ciąży. Za nami 3 nieudane iui i jedna próba in vitro. Pod koniec stycznia mam wizytę usg z rozpisaniem leków przed druga procedura ivf. Oczywiście między procedurami staramy się naturalnie, ale straciłam już nadzieję na naturalsa chociaż wiem, że cuda się zdarzają. Trzymam za Was mocno kciuki. W końcu nam się uda :)
A my trzymac bedziemy za Ciebie :***** i w cuda trzeba wierzyc :D:D :*******
 
reklama
Przez okrągły rok przeczytałam chyba setki wątków i stwierdziłam że może czas się ujawnić bo to ogromne wsparcie jakie sobie dajecie jest czymś niezwykłym! Niedługo (w styczniu) mija moja druga 'rocznica' od poronienia także mam nadzieję że styczeń 2019 okaże się być łaskawy dla mnie i dla was wszystkich również. Boję się tylko tego że mam bardzo stresującą pracę a dokładniej szefową i to może utrudniać nam zajście.
Ale mam pytanko do was. Od pewnego czasu już nie mierze temperatury i nie obserwuje szyjki bo za mocno się wkrecalam. Czy jest możliwe abym miała owu później niż 14 dni przed @? Teoretycznie mama ginekolog twierdzi że zawsze jest to 14 dni natomiast mi wydaje się że musi to być albo kilka dni wcześniej albo kilka później ze względu na objawy [emoji848]

tez mam stresujaca prace i czasem mysle czy jej nie zmienic... bo moze przez to tez nie wychodzi :) sie strasznie wszystkim denerwuje i przejmuje :p
U mnie to nie jest rowne 14 dni... przynajmniej mi to nawet ovufriend potwierdza, j mam raczej 13 dni ... ale bywa nawet 16 :p
 
Do góry