reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

U mnie w gonalu też trochę zostało na koniec mimo że powinnam zużyć całą dawkę z pena :)
Czyli to nie tylko Puregon, ale mimo wszystko rozważam napisanie do producenta żeby zawarli takie info bo kurde na prawdę można się zestresować że się zrobiło coś źle.
 
reklama
Jak w ogóle wasze samopoczucie i plany na sobotę ? 😁🌞 My mieliśmy iść na wesele, ale no moje samopoczucie nie pozwala ciężko mi się siedzi długo w jednej pozycji, o tańczeniu nie ma mowy. Do tego te wzdęcia 😳 to dopiero jajeczka a ja już wyglądam jak w ciąży 😳 nie dopięła bym się w sukience 😅 Więc dzisiaj leżę w cieniu na trawce, czytam książkę, odpoczywam i regeneruje.
Ja jestem właśnie w trakcie koszenia trawy, rano zaliczyłam szybki spacer z psem, później dwie godziny na koniach, jak skończę kosić to albo będę ogarniała jedną z rabat, na której mam straszny burdel, albo nadrobię pracę, a wieczorem (jeśli będę miała siłę) pojadę do rodziców, a jak nie będę miała, to pójdę wcześnie spać i pojadę jutro ;)
 
Jak w ogóle wasze samopoczucie i plany na sobotę ? 😁🌞 My mieliśmy iść na wesele, ale no moje samopoczucie nie pozwala ciężko mi się siedzi długo w jednej pozycji, o tańczeniu nie ma mowy. Do tego te wzdęcia 😳 to dopiero jajeczka a ja już wyglądam jak w ciąży 😳 nie dopięła bym się w sukience 😅 Więc dzisiaj leżę w cieniu na trawce, czytam książkę, odpoczywam i regeneruje.
Mnie też bolą jajniki, kłują jak chodzę, jak siadam. Więc aktualnie też leżę i czytam książkę. Nawet po gonalu zaczęły mi się siniaki robić na brzuchu, mimo że na początku było wszystko ok 🫣 i dłuży mi się strasznie ta stymulacja
 
Ja jestem właśnie w trakcie koszenia trawy, rano zaliczyłam szybki spacer z psem, później dwie godziny na koniach, jak skończę kosić to albo będę ogarniała jedną z rabat, na której mam straszny burdel, albo nadrobię pracę, a wieczorem (jeśli będę miała siłę) pojadę do rodziców, a jak nie będę miała, to pójdę wcześnie spać i pojadę jutro ;)
Zazdroszczę ambicji, mi się dzisiaj nawet nie chce na to słońce wychodzić, a ogród to cały już mam zarośnięty oprócz grządek z warzywami 🙈 i musiałabym powysiewac sobie kwiaty dwuletnie już na przyszły rok, a kompletnie się nie mogę zebrać do niczego
 
Czyli to nie tylko Puregon, ale mimo wszystko rozważam napisanie do producenta żeby zawarli takie info bo kurde na prawdę można się zestresować że się zrobiło coś źle.
w ulotce gonalu w instrukcji użycia było rozpisane że podczas pierwszego użycia, w razie gdyby po ustawieniu dawki nie pojawiła się kropelka płynu na igle to trzeba ustawić na dawkę 25 i spróbować wtedy nacisnąć tłok. i jakoś tak w sumie od razu wydedukowałam, że musi być w takim razie jakiś zapas produktu, żeby nie marnować dawki :)
 
Ja jestem właśnie w trakcie koszenia trawy, rano zaliczyłam szybki spacer z psem, później dwie godziny na koniach, jak skończę kosić to albo będę ogarniała jedną z rabat, na której mam straszny burdel, albo nadrobię pracę, a wieczorem (jeśli będę miała siłę) pojadę do rodziców, a jak nie będę miała, to pójdę wcześnie spać i pojadę jutro ;)
Ja zazdroszczę takiej mocy, bo ja jej nie mam dzisiaj kompletnie. 😅
 
Mnie też bolą jajniki, kłują jak chodzę, jak siadam. Więc aktualnie też leżę i czytam książkę. Nawet po gonalu zaczęły mi się siniaki robić na brzuchu, mimo że na początku było wszystko ok 🫣 i dłuży mi się strasznie ta stymulacja
Mnie dodatkowo od kilku h pobolewa brzuch tak dziwnie jak na okres. Jeszcze jestem tak strasznie śpiąca że masakra. Rozumiem Cię z tym że się ciągnie. Ja mam wrażenie że to trwa już z miesiąc a jeszcze muszę się doturlać do środy. 🥴🫣
 
w ulotce gonalu w instrukcji użycia było rozpisane że podczas pierwszego użycia, w razie gdyby po ustawieniu dawki nie pojawiła się kropelka płynu na igle to trzeba ustawić na dawkę 25 i spróbować wtedy nacisnąć tłok. i jakoś tak w sumie od razu wydedukowałam, że musi być w takim razie jakiś zapas produktu, żeby nie marnować dawki :)
To ja tak robiłam z każdy nowym penem i na koniec zabrakło mi pełnej dawki ;-)
 
Jak w ogóle wasze samopoczucie i plany na sobotę ? 😁🌞 My mieliśmy iść na wesele, ale no moje samopoczucie nie pozwala ciężko mi się siedzi długo w jednej pozycji, o tańczeniu nie ma mowy. Do tego te wzdęcia 😳 to dopiero jajeczka a ja już wyglądam jak w ciąży 😳 nie dopięła bym się w sukience 😅 Więc dzisiaj leżę w cieniu na trawce, czytam książkę, odpoczywam i regeneruje.
my jesteśmy świeżo po wykańczaniu mieszkania i dzisiaj stwierdziłam że pooddaje do sklepów wszystko co zostało i wszystkie nietrafione zakupy… więc od rana nic tylko szukam paragonów i próbuje je rozczytać co wgl na nich jest napisane…. Kur** *** nienawidzę takich rzeczy
 
reklama
Zazdroszczę ambicji, mi się dzisiaj nawet nie chce na to słońce wychodzić, a ogród to cały już mam zarośnięty oprócz grządek z warzywami 🙈 i musiałabym powysiewac sobie kwiaty dwuletnie już na przyszły rok, a kompletnie się nie mogę zebrać do niczego
Ja zazdroszczę takiej mocy, bo ja jej nie mam dzisiaj kompletnie. 😅
Tą moc daje mi jedynie świadomość, że nikt tego nie zrobi za mnie (gdybym czekała z tym na powrót męża, to musiałabym chodzić z kosą po ogrodzie - np. żeby dojść do malin 😂), a w przyszłym tygodniu w ogóle mogę nie mieć czasu na ogarnięcie takich rzeczy. Poza tym ja bardzo lubię fizyczną pracę, bo wtedy mój mózg odpoczywa i się regeneruje.

Ale muszę przyznać, że upociłam się przy tym jak świnia 😂
 
Do góry