reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dzień dobry [emoji6] w sumie dla kogo dobry to dobry. W nocy dostałam okres. Tak mnie bolało że myślałam że nie dojde po tabletkę. Plecy jajniki masakra.
Z jednej strony czuje ulge że dostałam i w sumie się cieszę bo chciałabym całować na wrzesień. Bo córki mam z marca, czerwca i było by idelanie na wrzesień.
3 miesiące przerwy na uzbieranie na idealny prezent [emoji23][emoji23][emoji11]
Miłego dnia.
 
reklama
Dzień dobry [emoji6] w sumie dla kogo dobry to dobry. W nocy dostałam okres. Tak mnie bolało że myślałam że nie dojde po tabletkę. Plecy jajniki masakra.
Z jednej strony czuje ulge że dostałam i w sumie się cieszę bo chciałabym całować na wrzesień. Bo córki mam z marca, czerwca i było by idelanie na wrzesień.
3 miesiące przerwy na uzbieranie na idealny prezent [emoji23][emoji23][emoji11]
Miłego dnia.
A ja mam wrecz odwrotnie. Nie lubię września, a gdyby w tym cyklu sie udalo to mialabym termin na początek wrzesnia[emoji23]. Mimo wszystko chyba mi już miesiac obojetny, bo jestem zmeczona staraniami.
 
Hej.
Ja na jutro mam mieć @ ale ten cykl zupełnie odpuścilismy i nie przytulaliśmy się w dni płodne więc na bank się zjawi. Wczoraj był chrzest mojej chrzesnicy i tak mnie naszło na snach, że jestem w ciąży z trojaczkami....szok.Chyba bym nie podolala tak przynajmniej w moich snach było :)
 
Przykro mi z powodu tych @ :(
Ale mam nadzieję, że styczeń będzie obfity w dwie kreski.
U mnie dziś 4 dpo (43dc :p). Pewnie nie wytrzymam i w Sylwestra będę robić też test, a co mi tam :p
 
Mam całą brodę wysypaną, strasznie to wygląda :( z testem poczekam chyba do nowego roku jak mnie @ nie wyprzedzi. wogole nie mam nadzieji że po tych tylko dwóch strzałach coś zaskoczy, chociaż w październiku wystarczyło. Teraz lutym bardzo możliwe że będę zmieniać pracę to z staraniami będę musiała się wstrzymac :( wczoraj byliśmy w gościach i znów były pytania kiedy drugie,nie wytrzymałam i palnełam że się nie udaje, i że raz się udało ale poroniłam i ucielam temat.
 
Hej dziewczyny! Ja już po pobraniu krwi, w domu, czekam na kawkę... Test też zrobiłam dzisiaj ale nic na nim nie widzę, albo ślepa przy takim świetle jestem... Czekam na wyniki bety, chociaż przeczuwam, że pozytywne nie będą... Brzuch mnie ciągle ciągnie więc chyba na @...
Mimo wszystko trzymam kciuki za pozytywną betę.
Przykro mi z powodu tych @ :(
Ale mam nadzieję, że styczeń będzie obfity w dwie kreski.
U mnie dziś 4 dpo (43dc :p). Pewnie nie wytrzymam i w Sylwestra będę robić też test, a co mi tam :p
Trzymam kciuki za powodzenie misji[emoji16]
Hej.
Ja na jutro mam mieć @ ale ten cykl zupełnie odpuścilismy i nie przytulaliśmy się w dni płodne więc na bank się zjawi. Wczoraj był chrzest mojej chrzesnicy i tak mnie naszło na snach, że jestem w ciąży z trojaczkami....szok.Chyba bym nie podolala tak przynajmniej w moich snach było :)
Widzę ze kolejna w naszym klubie @? Moze akurat to ze odpusciliscie, da dobre efekty.
 
reklama
Hej dziewczyny,
dopiero zauważyłam, że jest już osobny wątek na 2019 r. :) ... więc oczywiście się dołączam (liczę na że najpóźniej na wiosnę zaczniemy znów starania)
@Migdalove przepiszesz moje dane tu z poprzedniego wątku ? :)

Mi się coś chyba cykl znów wydłuża tym razem, bo czekam na @, ale coś spóźnia sie 2/3 dni póki co. Ostatnio miałam krótkie cykle, po 24/25 dni, to może chociaż teraz wyciągną mi się do tych ok 28, jak kiedyś miałam.
 
Do góry