reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny wy przed okresem miewacie uczucie suchosci pochwy? Od przed wczoraj czuje dyskomfort a dziś to mnie nawet lekko piecze. Jeszcze nigdy tak nie mialam i sie zaczelam zastanawiac czy to nie infekcja, ale chyba nie.

Chyba jutro do apteki po coś pojde, bo tragedia.
 
reklama
Dziewczyny a jeśli jestem juz po staraniach w tym cyklu i czekam teraz jeszcze tydzień do testowania to myślicie, że moge sobie chodzić biegać czy lepiej odpuścić?
 
Cześć dziewczyny.

Ja się dziś zabieram za po świąteczne porządki. Wolne mam do stycznia, więc będę zbijać bąki.

Temperatura spadła do 36.51 czyli w sumie standardowo w 12 dpo. Jeszcze tylko jutro i @. 2 dni przed okresem wiedząc ze przyjdzie zaczyna mnie zniecierpliwienie brać. I w sumie nie ważne ze zacznę nowy cykl i będą nowe szanse, ja już ogłaszam swoją prywatną żałobę.
 
reklama
Hej dziewczynki, jak to się mówi święta święta i po świętach [emoji23]
U mnie @ za 3-4dni więc pewnie też dołączę do klubu krwawych meery.
Koniec laby i dzisiaj do pracy na drugą zmianę :(
 
Do góry