reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

tez mam stresujaca prace i czasem mysle czy jej nie zmienic... bo moze przez to tez nie wychodzi :) sie strasznie wszystkim denerwuje i przejmuje [emoji14]
U mnie to nie jest rowne 14 dni... przynajmniej mi to nawet ovufriend potwierdza, j mam raczej 13 dni ... ale bywa nawet 16 :p
Zmienić nie chce ze względu na to że po ciąży będę miała gdzie wracać. Sama w sobie praca jest fajna bo siedzę w bankowości więc fizycznie nie jestem zmęczona, ale psychika gra bardzo dużą rolę, wcześniej myślałam że będę pracowała jak już będę w ciąży jak najdłużej się da. Teraz się nad tym głęboko zastanowię pomimo planowanego awansu w lutym zamierzam w styczniu chodzić już w dwupaku [emoji14] moim marzeniem nie jest awans a rodzina, a zawsze będzie coś do zrobienia
 
reklama
Hey dziewczynki dawno mnie nie było tzn byłam ale tylko czytałam jakoś nie miałam weny do pisania... od wczoraj zdycham przeziębienie mnie dorwało ból gardła nie do zniesienia, zapchane zatoki dziś o 15 idę do lekarza. Mam 5 dni na wyzdrowienie bo sylwester u mnie :( @ przewidywana na 4 stycznia ale nawet się nie łudzę wiec dziś pewnie dostanę antybiotyk.
 
Hey dziewczynki dawno mnie nie było tzn byłam ale tylko czytałam jakoś nie miałam weny do pisania... od wczoraj zdycham przeziębienie mnie dorwało ból gardła nie do zniesienia, zapchane zatoki dziś o 15 idę do lekarza. Mam 5 dni na wyzdrowienie bo sylwester u mnie :( @ przewidywana na 4 stycznia ale nawet się nie łudzę wiec dziś pewnie dostanę antybiotyk.

Oj zdrowiej kochana zdrowiej!!!!! odgoń choróbsko szybko :) nigdy nie mów nigdy :)
 
Nowe staraczki - zerknijcie na pierwszą stronę naszego wątku, mamy tam tabelkę, jeśli chcecie, żebym Was dopisała to zapoznajcie się z danymi jakie tam wpisujemy i napiszcie mi je. :) Dodatkowo pod tabelką są różne artykuły przydatne staraczkom. :)
@nikolka1203
Nikola, 21 lat, okolice Warszawy
Cykl starań- 12 cykli bez zabezpieczenia, 1 cykl starań
Dzieci- brak, jedno poronienie w 7tc
 
@nikolka1203 ja po wnikliwej obserwacji ostatnich 5 cykli widze że u mnie faza poowulacyjna trwa 12 i pól dnia. Wiem ze ta faza (lutealna) trwa różnie - od 10 do 16 dni- ale jest względnie stała u danej kobiety.

U mnie jakos tak nijak.
Święta święta i po świętach. Przyjechałam do pracy na 4 godziny żeby zrobić sobie pól dnia. Mlodego zawiozłam na dyżur do przedszkola. Pogoda całkowicie do bani. Drugi dzień cyklu. Brzuch już dawno mnie tak nie bolał, musiałam zapodać tabletki przeciwbólowe. No cóż, teraz owulacja będzie jakos w kolejny weekend no i termin @ 20 stycznia, albo może w końcu pozytywny test zamiast @.
 
Witam się poświątecznie!
Byłam dzisiaj zrobić badania czy wirus sobie poszedł. Jeśli nie to dostanę skierowanie do zakaźnika...
U mnie dzisiaj 7dc... @umi2 przed @ też miałam takie jakby uczucie infekcji, byłam u gina, nic nie widział, dostałam globulki, po 2 dniach przyszła @,jestem już właściwie po i nic mnie już nie piecze... Zużyłam tylko dwie globulki... Miałam wrócić do nich po @,ale odstawiłam bo i tak cykl byłby do dupy ze staraniami, a jak zacznie szczypać to mam już leki w razie co [emoji14] Tak to sobie wymyśliłam [emoji16][emoji16]

@BB_Anna przytulam [emoji3525][emoji3525] uda się nam wszystkim w styczniu [emoji7]

Witam też nowe staraczki [emoji4] Im nas więcej tym fajniej [emoji4]
 
reklama
no to dziewczynki jesteśmy 3 :) ja też z @ od wczoraj
Nawet cztery, dziś 1dc i 4 cs ;) ale się nie podłamuję bo nikt nie mówił że od razu wyjdzie no i męża przypilnuje tym razem bo za gorące kąpiele bierze i przegrzewa to i owo i siebie też bo za szybko do łazienki latam po przytulankach. Pełna mobilizacja :)
 
Do góry