reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

tez mam stresujaca prace i czasem mysle czy jej nie zmienic... bo moze przez to tez nie wychodzi :) sie strasznie wszystkim denerwuje i przejmuje [emoji14]
U mnie to nie jest rowne 14 dni... przynajmniej mi to nawet ovufriend potwierdza, j mam raczej 13 dni ... ale bywa nawet 16 :p
Jasne ze jest mozliwe. Moja kolezanka ma krotką fazę lutealną bo trwa 11dni . Czyli 12 dni po owulacji dostaje okres. Moja faza lutealna trwa 13 max 14 dni. Ale te 14 to bardzo sporadycznie i zazwyczaj zaczynam plamić na wieczór.
 
reklama
Witam się poświątecznie!
Byłam dzisiaj zrobić badania czy wirus sobie poszedł. Jeśli nie to dostanę skierowanie do zakaźnika...
U mnie dzisiaj 7dc... @umi2 przed @ też miałam takie jakby uczucie infekcji, byłam u gina, nic nie widział, dostałam globulki, po 2 dniach przyszła @,jestem już właściwie po i nic mnie już nie piecze... Zużyłam tylko dwie globulki... Miałam wrócić do nich po @,ale odstawiłam bo i tak cykl byłby do dupy ze staraniami, a jak zacznie szczypać to mam już leki w razie co [emoji14] Tak to sobie wymyśliłam [emoji16][emoji16]

@BB_Anna przytulam [emoji3525][emoji3525] uda się nam wszystkim w styczniu [emoji7]

Witam też nowe staraczki [emoji4] Im nas więcej tym fajniej [emoji4]
U mnie dzis uczucie pieczenia i swędzenia praktycznie zniklo, ale jak pojde do ginekologa po @ to się zapytam czy cos tam widzi, jak nie to tez zapytam o cos na ta przypadlosc, bo nie chce aby mnie jeszcze kiedys zaskoczyła.
 
Hej dziewczyny:) ja juz pisalam tutaj na watku:) ale jestem najstarsza z Was bo mam 44 :( i glupio mi pisac bo czuje sie jak dinozaur wsrod Was:), ale moze chociaz jedna z Was przyblizy sie do mnie wiekiem:):)wiec jak przyjmiecie mnie to bede sie udzielac:)
Jaki tam dinozaur[emoji36]. Jak juz zajdziesz w ciąze to zobaczysz ze wiek nie jest istotny. Po prostu bądź z nami.[emoji16]
 
Przez okrągły rok przeczytałam chyba setki wątków i stwierdziłam że może czas się ujawnić bo to ogromne wsparcie jakie sobie dajecie jest czymś niezwykłym! Niedługo (w styczniu) mija moja druga 'rocznica' od poronienia także mam nadzieję że styczeń 2019 okaże się być łaskawy dla mnie i dla was wszystkich również. Boję się tylko tego że mam bardzo stresującą pracę a dokładniej szefową i to może utrudniać nam zajście.
Ale mam pytanko do was. Od pewnego czasu już nie mierze temperatury i nie obserwuje szyjki bo za mocno się wkrecalam. Czy jest możliwe abym miała owu później niż 14 dni przed @? Teoretycznie mama ginekolog twierdzi że zawsze jest to 14 dni natomiast mi wydaje się że musi to być albo kilka dni wcześniej albo kilka później ze względu na objawy [emoji848]

Moja faza lutealna trwa 12 dni :) chyba między 10 a 16 może trwać jeśli się nie mylę?
 
Hej dziewczyny:) ja juz pisalam tutaj na watku:) ale jestem najstarsza z Was bo mam 44 :( i glupio mi pisac bo czuje sie jak dinozaur wsrod Was:), ale moze chociaz jedna z Was przyblizy sie do mnie wiekiem:):)wiec jak przyjmiecie mnie to bede sie udzielac:)
Witaj w klubie [emoji847] tez nie jestem juz pierwszej młodości hehehe
 
Ojjj dziekuje;)pewnie mi dlugo pojdzie bylebym przed 50 zdazyla hehe , czy ktoras z Was dziala z progesteronem??? Gratuluje tym dziewczyna ktorym sie udalo i mam nadzieje , ze przejdziemy w tym samym skladzie jako mamy 2019
 
reklama
Do góry