reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dzień dobry dziewczyny.
Ja właśnie wróciłam odprowadzilam moje dziewczyny do szkoły,przedszkola spacer z psami i 3 km rano zrobione[emoji23]
Nastrój się wyciszyl, brzuch nie boli.
Piersi o dziwo też tylko sutki, więc mam nadzieję. Jutro wracam do pracy po 1,5 miesiącu przerwy. Lekki stres jest a jak w pracy dostanę @ to ich tam rozniose [emoji23]
A mąż mnie tak wku* że szok [emoji58]
Mnie bardziej przeraził moj sen o bliźniaczej ciąży z dwojka chłopców [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] drugi sen o ciąży w tym cyklu [emoji23]
Mi się śniło dziś że robiłam test i kreski mi wyszły do polowy tylko[emoji848]
 
reklama
Hej dziewczyny u mnie staranka trwają cały czas oby coś z tego wyszło:), ja żadnych badań nie robiłam narazie jak nie będzie wychodzić to dopiero , a wczoraj byłam z moim na pizzy i było tak milutko:biggrin2:
 
O matko! Jeden dzień mnie nie było, a tu tyle stron :szok:
Hej dziewczyny, miłej niedzieli [emoji8]
Podczytałam Was , ale nie jestem w stanie odpisać. Tak mnie wczoraj wieczorem złapało choróbsko, że o 2 w nocy zasnęłam ledwo..
Boli mnie wszystko ,najgorzej twarz , mam gorączkę a o wydmuchaniu nosa mogę zapomnieć . Chyba jutro skończy się na lekarzu [emoji52]
@buterrfly @Integral @SalsaPL szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Co do wózków, ja w październiku byłam już na zaawansowanym etapie wybierania... Teraz nawet nie patrzę. Ale podobała mi się ta spacerówka co @martoosia04 wrzuciła, ta classic :)
Innymi słowy my póki co utrzymujemy z męża pensji 4 osobową rodzinę + remont... A ja póki co bez pracy, bo w naszych rejonach ciężko, a nogi od roznoszenia CV już puchną i to dosłownie, jeszcze przez internet tyle wysyłam i nic.
Nie zazdroszczę sytuacji. Ale myślę że nie ma co odkładać ciąży (oczywiście poza medycznymi wskazaniami, czyli u Was 6msc z tego co piszesz). Ciążę przychodzą w najmniej oczekiwanym momencie, i pozwalają przetrwać wszystkie trudy i pokonać przeciwności losu.
W pierwszą ciążę zaszłam przypadkowo, w sensie raz jedyny wspolzylismy bez zabezpieczenia. Wiedziałam że były dni płodne, ale kto tak zachodzi??? I była piękna ciąża, 3 miesiące przed ślubem, w trakcie 4 roku studiów dziennych i pracy na pełen etat. Jak teraz to wspominam to kosmos!

Hahaha jakbym swoich rodzicow slyszala hahaha moja mama chorob tyle co na wikipedii wyczyta. Ojciec sie z niej nabijał. Bo wielce umierajaca. Rok jej ciagle zostaje. Tato w grobie a ona dalej wyczytuje na necie co jej jest. Serio jak na cos chora to nawet czlowiek powaznie nie potraktuje
Moja mama też jest hipochondryczką, ale dzięki temu znalazła u siebie mięśniaki, które po wycięciu okazały się zmianami rakowymi.... Kto wie co by było gdyby to zbagatelizowała?

Cześć! Pierwszy raz na forum od bardzo dawna. W 2013 urodziłam bliźniaczki, po roku starań, i jednorazowym clostilbegyt. Polecam ;)
Z decyzją o trzecim dziecku miotam się od wielu miesięcy. Mam 32 lata, fajnego męża , dwie piękne córy i dwa miziaste koty, czego chcieć więcej?:) Ale jakoś ciągnie..może tym razem bez spiny, na spokojnie. Czas zadbać o swoje zdrowie, o dietę, zrobić badania, zacząć brać kwas foliowy i zrezygnować z alkoholu ;p Coś jeszcze? :) Czas pokaże kiedy zaczniemy działać, ale jestem z wami :)
Witamy :)

No i niestety biel wizira. Czyli moj ból jak na @ to oznaka zbliżającej się @.
Może jeszcze za szybko?

Witam się w 29dc... :szok::szok::szok:
 
Dzień dobry dziewczyny.
Ja właśnie wróciłam odprowadzilam moje dziewczyny do szkoły,przedszkola spacer z psami i 3 km rano zrobione[emoji23]
Nastrój się wyciszyl, brzuch nie boli.
Piersi o dziwo też tylko sutki, więc mam nadzieję. Jutro wracam do pracy po 1,5 miesiącu przerwy. Lekki stres jest a jak w pracy dostanę @ to ich tam rozniose [emoji23]
A mąż mnie tak wku* że szok [emoji58]Mi się śniło dziś że robiłam test i kreski mi wyszły do polowy tylko[emoji848]
U mnie sutki to pierwszy objaw ciąży ;)
 
reklama
Do góry