reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Już wytrzymam do jutra. Dzisiaj 4 doba więc myślę że jutro do południa pewnie będą dzwonić skoro w tym samym dniu miałby być transfer.
Podziwiam Twoją cierpliwość - ja pewnie bym ich maltretowała telefonami ;)

Trzymam za Ciebie i powodzenie tego transferu kciuki bardzo, bardzo mocno ❤️
 
Fajnie że zmienia podejście. Oby tym razem szczęście bardziej dopisało!
Ten lekarz ma świetne opinie, więc mysle, że po prostu to nie był mój cykl i
Nie były to leki dla mnie, jak sobie teraz przypominam to przed stymulacją i w trakcie wyskoczyły mi dwie opryszczki, których nie miałam przez dobry rok. Też dużo stresu wtedy miałam niezwiązanego z całą procedurą, więc może organizm był słaby po prostu i to nie był mój czas. Zapominam, zostawiam to za sobą i liczę, że będzie dobrze z wyczekanym efektem :)
 
Melduje, że zaczęłam dzisiaj stymulację 🫡 w związku z wysokim amh wleciał tylko Puregon (+ raz Orgalutran) , w sobotę kontrola 🤞
a z ciekawości jakie masz amh? Bo właśnie mnie trochę w kierunku pcos próbują diagnozować ze względu na amh 6,7 ale wg usg wszystko śmiga jak powinno
 
a z ciekawości jakie masz amh? Bo właśnie mnie trochę w kierunku pcos próbują diagnozować ze względu na amh 6,7 ale wg usg wszystko śmiga jak powinno
A robiłaś usg w pierwszych dniach cyklu pod kątem pęcherzyków antralnych? I badania z krwi typu poziom testosteronu i wolnego testosteronu; poziom SHBG; poziom androstendionu, DHEAS?
 
A robiłaś usg w pierwszych dniach cyklu pod kątem pęcherzyków antralnych? I badania z krwi typu poziom testosteronu i wolnego testosteronu; poziom SHBG; poziom androstendionu, DHEAS?
taak wszystko z tych robiłam SHBG i DHEAS już nie pamiętam a testosteron i androstendion niby w normach, ale w górnych granicach. Rzeczywiście nie robiłam usg w pierwszych dniach cyklu bo gownie w owulację, to się jeszcze wybiorę bo i tak muszę na cytologię, dzięki 🤩
 
taak wszystko z tych robiłam SHBG i DHEAS już nie pamiętam a testosteron i androstendion niby w normach, ale w górnych granicach. Rzeczywiście nie robiłam usg w pierwszych dniach cyklu bo gownie w owulację, to się jeszcze wybiorę bo i tak muszę na cytologię, dzięki 🤩
A i jeśli nie sprawdzałaś jeszcze to zrób sobie krzywą insulinową i cukrowa trzy punktową pod kątem IO.
 
reklama
Do góry