reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

@Motylkowa! @wrobelmm chyba przywołałyście mi telefon z kliniki 🥳 dzwoniła położna jutro o 8:45 mam umówione spotkanie z embriologiem i po 9 mam zaplanowny transfer. Pytałam o kropki ale położna nie znała szczegółów. Poprosiłam też o kontrolne USG jajnikow przed transferem aby upewnić się że wszystko jest ok.
Super 😻 skoro zaprosili na transfer to na pewno przynajmniej jeden kropek będzie gotowy na przyjęcie 🎉 ciekawa jestem jaką obstawę leków dostaniesz i jakie potem zalecenia są u was w klinice (kiedy beta, czy tylko raz czy dwa, w jakich dpt wizyty itp).
 
reklama
Dziewczyny czy mogę po rozpoczęciu stymulacji zrobić sobie badania hormonalne typu testosteron, dheas czy może stymulacja może zaburzać takie wyniki?
 
@Motylkowa! @wrobelmm chyba przywołałyście mi telefon z kliniki 🥳 dzwoniła położna jutro o 8:45 mam umówione spotkanie z embriologiem i po 9 mam zaplanowny transfer. Pytałam o kropki ale położna nie znała szczegółów. Poprosiłam też o kontrolne USG jajnikow przed transferem aby upewnić się że wszystko jest ok.
Super, czekamy na same pozytywne informacje!
 
Super 😻 skoro zaprosili na transfer to na pewno przynajmniej jeden kropek będzie gotowy na przyjęcie 🎉 ciekawa jestem jaką obstawę leków dostaniesz i jakie potem zalecenia są u was w klinice (kiedy beta, czy tylko raz czy dwa, w jakich dpt wizyty itp).
Też jestem ciekawa na ten moment jestem obstawiona progiem w różnej postaci i encortonem. Myślałam, że przed transferem trzeba estrofem rano pominąć, bo on jednak wypływa ale wszystko normalnie mam brać. Betę bez względu na ich wytyczne i tak będę badać jak szalona, aż będę mieć pewność, że zagnieździł się we właściwym miejscu.
 
Dziewczyny czy mogę po rozpoczęciu stymulacji zrobić sobie badania hormonalne typu testosteron, dheas czy może stymulacja może zaburzać takie wyniki?
Dha na pewno nie a testosteron - wygoogluj czy twój lek wpływa na poziom testosteronu (może będzie taka informacja w ulotce) . Ja bym nie robiła, ogólnie stymulacja zaburza poziomy hormonów a jeden wpływa na drugi
 
Hej dziewczyny, chciałam skonsultować z Wami moje wyniki KIRów.

Wyszło u mnie AA oraz HLA-C c1c1, a u męża c2c2. Czy to jest jakoś baaaardzo źle czy da radę coś tam jeszcze z tego ulepić?
 
reklama
Do góry