reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Flo też dzisiaj do mnie krzyczy...
Screenshot_20181217-091716.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181217-091716.jpg
    Screenshot_20181217-091716.jpg
    165 KB · Wyświetleń: 212
Cześć dziewczyny. Witam się w 20 dc nadal sporo przed owulacją bo śluzu płodnego brak. Ja dzis prawie zaspałam do pracy, ale zima mi nie sluzy. Zawsze mam problem z pobudką gdy jest ciemno.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Witam się w 20 dc nadal sporo przed owulacją bo śluzu płodnego brak. Ja dzis prawie zaspałam do pracy, ale zima mi nie sluzy. Zawsze mam problem z pobudką gdy jest ciemno.

Gdzieś na jakimś forum wyczytałam że nie zawsze brak śluzu płodnego oznacza brak owu bo może być też tak że ten śluz jest ale głębiej czy to prawda nie wiem do końca ale wydaje mi się że może tak być bo np.ja Też nie zawsze mam śluz plodny w owu a owu jest potwierdzone bólem i testami owulacyjnymi. A jak długie masz cykle ?
 
Do góry