reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Mamcia a temperaturę mierzysz? Nie smutaj weekendu jeszcze nie ma więc jest nadzieja :)
Nie, nie mierzę. Kochamy się co drugi dzień, więc nie widzę potrzeby w sumie. Wczoraj koleżanka z pracy, która jest teraz w 10 tyg. powiedziała mi, że starali się 7 miesięcy, bez leków - a na chorą tarczyce.
U nas to był 3 cykl starań. Nie biegam co chwilę do toalety, nie bolą mnie piersi.... Myślę, że znowu nic z tego
 
Nie, nie mierzę. Kochamy się co drugi dzień, więc nie widzę potrzeby w sumie. Wczoraj koleżanka z pracy, która jest teraz w 10 tyg. powiedziała mi, że starali się 7 miesięcy, bez leków - a na chorą tarczyce.
U nas to był 3 cykl starań. Nie biegam co chwilę do toalety, nie bolą mnie piersi.... Myślę, że znowu nic z tego
Nie mając takich objawów nie oznacza że nie mogło się nie udać. Takie objawy mogą być ale wcale nie muszą. Nie ma co się martwić. Niestety to nie od nas zależy czy objawy będą czy nie. Możesz być kobieta która wogule nie będziesz miała żadnych objawów. Jedynym twoim objawem może być tylko i wyłącznie brak miesiączki.
 
U mnie również :( chociaż gdy we wtorek wieczorem zrobiłam test to druga była takim cieniem cienia, ale było widac. Zrobiłam wczoraj z porannego Moczu i nic a już dawał mi nadzieję;(
 
Ostatnia edycja:
Teraz moje cykle są poprzestawiane dzień 29, la od 17dc brałam duphaston, ostatnie dwie tabletki brałam w poniedziałek.ale @ ani widu ani slychu A ja pierwszy aż tak dziwnie czułam się w tym cyklu.
To już trzeci dzień nie bierzesz dupfaston. Poczekaj do niedzieli jeśli nie będzie okresu nadal powtórz test w poniedziałek z rana. Mi się wydaje że jeśli nie jest się w ciąży to po odstawieniu dupfastonu/luteiny niemal od razu pwinien przyjść okres. Dupfastonu nigdy nie brałam ale jak nie byłam w ciąży to luteina wywołała mi okres jeszcze w trakcie brania jej.
 
To już trzeci dzień nie bierzesz dupfaston. Poczekaj do niedzieli jeśli nie będzie okresu nadal powtórz test w poniedziałek z rana. Mi się wydaje że jeśli nie jest się w ciąży to po odstawieniu dupfastonu/luteiny niemal od razu pwinien przyjść okres. Dupfastonu nigdy nie brałam ale jak nie byłam w ciąży to luteina wywołała mi okres jeszcze w trakcie brania jej.
W tamtym miesiącu też brała duphaston, ostatnia tabletkę w niedzielę i @ przyszła w czwartek. Czyli de facto teraz powinna być w piątek. Ale skąd ta druga kreska na teście, mimo że była blada i bardzo cieka to była widoczna.
 
reklama
W tamtym miesiącu też brała duphaston, ostatnia tabletkę w niedzielę i @ przyszła w czwartek. Czyli de facto teraz powinna być w piątek. Ale skąd ta druga kreska na teście, mimo że była blada i bardzo cieka to była widoczna.
Nie wiem kochana. Ja miałam tak 2 razy. Raz była spowodowana wysokim TSH zafalszowal mi wynik A drugi raz pokazał mi test druga blada kreskę A w ciąży nie byłam. Dlatego ja już nie ufam testom. I kolejnym razem jak będę miała potrzebę zrobić test ciążowy to zrobi z clearblue elektroniczny z wyznacznikiem który to tydzień ciąży. Mam nadzieję że chociaż te nie będą dawać wyników fałszywie dodatnich. Bo naprawdę przy fałszywie dodatni wyniku można sobie takiej nadziei zrobić że potem się ryczy kilka dni z porażki. Sama tak miałam.
 
Do góry