reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

To może warto pójść na monitoring a gin Ci nic nie zalecił?
Monitoring przy nieregularnych okresach jest zbyt utrudniony i nawet nie wiadomo w którym dniu cyklu przyjść aby zobaczyć czy są pęcherzyki i czy jest jakiś dominujący. Ja już się nie lecze u żadnego gin. Leczenie zaczynamy z dniem 11 lipca w klinice i to już oni będą wszystko sprawdzać.
 
reklama
Rozumiem to jeszcze chwila i się sprawy wyjaśnia. Dobry lekarz to podstawa a w klinice odpowiedni specjalista się Tobą zajmie i wszystko będzie jasne
 
Rozumiem to jeszcze chwila i się sprawy wyjaśnia. Dobry lekarz to podstawa a w klinice odpowiedni specjalista się Tobą zajmie i wszystko będzie jasne
Obyś miała rację. Póki co nie poddajemy się i próbujemy naturą. Może akurat choć wątpię w to że może się udać bez stymulacji ale próbować nie zaszkodzi.
Choć chciałabym aby nie były potrzebne te wszystkie wizyty w klinice badania rozmowy i wogule. Ale jak mus to mus. Dla dziecka się poświęcę nawet z leczeniem w szpitalu cała ciążę i jestem w tej chwili śmiertelnie poważna.
 
Oczywiście że się nie poddawaj, ja też się nie poddaje i walczę o to szczęście. Musi nam się udać i uda się zobaczysz ❤️ :)
 
Ja dziś byłam u gin. Wszystko w środku ok. Okres omg!!!! odpukac w niemalowane skończył się po 8 dniach. Zawsze tak 11-14!!! Mówi, że pęcherzyk jest w lewym jajniku. Narazie mały, jeszcze nie taki do owulacji. Mam robić testy. Działać. I duphaston od 16 dnia. Hm... Się zobaczy. Aha. Pytałam o te Infoliki, Castagnusy, Inofemy itp. Usłyszałam, że mam prolaktynę wielokrotnie badania w normie więc te leki nie są dla mnie...
Hmmm do dzieła :p
 
Ja dziś byłam u gin. Wszystko w środku ok. Okres omg!!!! odpukac w niemalowane skończył się po 8 dniach. Zawsze tak 11-14!!! Mówi, że pęcherzyk jest w lewym jajniku. Narazie mały, jeszcze nie taki do owulacji. Mam robić testy. Działać. I duphaston od 16 dnia. Hm... Się zobaczy. Aha. Pytałam o te Infoliki, Castagnusy, Inofemy itp. Usłyszałam, że mam prolaktynę wielokrotnie badania w normie więc te leki nie są dla mnie...
Hmmm do dzieła :p
To castagnus nie bo może obniżyć prolaktyne ale inofem nie obniża prolaktyny więc możesz pić moim zdaniem. Nawet żeby pić 1 saszetke dziennie to nic się nie stanie bo działa jak sumplement diety.
 
@młoda1994 mam tak samo, wierzę że innym się uda ale we własne powodzenie nie wierzę zbytnio

@KiedyPytam super! O matko to Ty takie długie @ masz? Co do inofemu to można pić bo to sam kwas foliowy i inozytol to nie zaszkodzi ale jak nie musisz to po co kasę wydawać, lepiej kupić zwykły kwas foliowy to teraz 3mam kciuki żeby pęcherzyk ładnie rósł :)
 
@młoda1994 mam tak samo, wierzę że innym się uda ale we własne powodzenie nie wierzę zbytnio

@KiedyPytam super! O matko to Ty takie długie @ masz? Co do inofemu to można pić bo to sam kwas foliowy i inozytol to nie zaszkodzi ale jak nie musisz to po co kasę wydawać, lepiej kupić zwykły kwas foliowy to teraz 3mam kciuki żeby pęcherzyk ładnie rósł :)
No :D Takie mam. Potem tydzień max dwa przerwy i znowu. Całe życie na @. Kwas
foliowy to muszę narazie odstawić i tak sporadycznie sobie łyknąć bo jak biorę to mi rośnie trzykrotnie. A jak odstawiam to mam ok. 16. Widocznie starcza mi w diecie. A staram się jeść zdrowo więc na to wychodzi że jest ok. Oj trzymajcie trzymajcie. Bo ja już sama za siebie nie trzymam :( ale odkąd jestem tu z wami to mi raźniej. :)
 
reklama
@KiedyPytam no to jak kwasek w zapasie to i nie potrzeba :) tak ja mocno zaciskam oba kciuki & & i szczere życzę powodzenia :)
Kurcze ja mam 4 dniowe @ w tym dwa dni mocniejsze krwawienie a dwa już plamienia to Ci współczuję kochana.

Uuu u mnie się błyska i grzmi więc zamykam okna i idę w kimono. Dobrej nocki wszystkim :)
 
Do góry