reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

Dziewczyny albo ja mam jakiś ciulowy ten termometr albo paski albo nie umiem tego robić. Od 3 dni robiłam testy i codziennie pasek testowy był ale bledszy bardzo od tego kontrolnego. I mierzyłam temperaturę od wczoraj dopiero niestety i była 35,97 a dziś rano 36,18. Wzrost o 0,20. Pod językiem. Hehe książkowy skok a testy negatywne. A @ mi się dziś konczy. 9dc
 
reklama
KiedyPytam mierzysz tempkę dopiero od wczoraj? 36,18 to nie jest jakiś taki duży skok jak na 9dc i chyba za wcześnie na testy owulacyjne żeby wyszedł pozytyw. Ilu dniowe masz cykle?
 
No właśnie mam tak cholernie nieregularne że raz 20 raz 27 30 raz 35 że w tym miesiącu postanowiłam zainwestować i sprawdzać dzień po dniu żeby trochę zrozumieć ten mój cykl. Tylko że ta temperaturę tak dopiero w 8 dniu zaczęłam bo wcześniej nie moglam ;/
 
A mierzysz zawsze po tej samej stronie języka, zawsze po przebudzeniu bez nadmiernych ruchów no i oczywiście bez wstawania? Jak Ci się @ kończy to tempka dopiero powinna rosnąć po mału. Po @ przeważnie tempka na poziomie 36 a jak będzie wyżej to zauważysz ten skok na owulkę. Mierz dalej a na pewno Ci trochę to pomoże w ogarnięciu Twoich cykli :)
 
Kiedyś mierzyłam tempkę, sprawdzałam śluzy i inne objawy i jak coś wiem to podpowiem ;) oczywiście każda kobieta ma inny organizm i owulki też w innych dniach ale podpowiedzieć co nie co mogę :) Testy owulacyjne mi bardzo słabo zawsze wychodziły ale to się samo wyjaśniło, trochę późno ale jednak lepiej późno niż wcale :)
 
Kiedyś mierzyłam tempkę, sprawdzałam śluzy i inne objawy i jak coś wiem to podpowiem ;) oczywiście każda kobieta ma inny organizm i owulki też w innych dniach ale podpowiedzieć co nie co mogę :) Testy owulacyjne mi bardzo słabo zawsze wychodziły ale to się samo wyjaśniło, trochę późno ale jednak lepiej późno niż wcale :)
A możesz zerknąć na mój wykres temperatur. Mierze pierwszy cykl dopiero.
Screenshot_20190626-171529_OvuView.jpeg
 
Młoda wyraźny skok tempki miałaś 15 czerwca więc myślę że w tych okolicach można się było spodziewać owulki jeśli oczywiście tempka dobrze mierzona. Testy owu stosujesz? Bo tu słabo widać te znaczki wszystkie
 
Młoda wyraźny skok tempki miałaś 15 czerwca więc myślę że w tych okolicach można się było spodziewać owulki jeśli oczywiście tempka dobrze mierzona. Testy owu stosujesz? Bo tu słabo widać te znaczki wszystkie
Tak stosuje od 13dc i póki co są negatywne. A cykle mam dość długie patrząc na ostatnie miesiące. Marzec 34dniowy w kwietniu 38dniowy w maju nie miałam wogule @ i w czerwcu 40 dniowe. Teraz nie wiem kompletnie kiedy się @ spodziewać.
 
reklama
Temp mierze co dziennie o jednej godzinie 3-4 godziny nie przerwalnego snu pod językiem w ustach na środku trzymając termometr językiem zamknięte usta i delikatnie podtrzymuje termometr palcem aby się nie ruszal. Mierze temperaturę zaraz po przebudzeniu bez wstawania z łóżka.
 
Do góry