reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny dawno mnie nie bylo, ale bylismy na weselu itd i wczoraj dopiero wrocilismy.Przedwczoraj w dniu @ test negatyw, wczoraj negatyw a dzis bladziutki cien :) nie wiem czy go uchwyce telefonem...Nie wiem czy sie juz cieszyc :)
Ojejuuu mi tez w dniu @ wyszedł negatywny, dziś mam 4 dzień opóźnienia i jak jutro nie przyjdzie lecę po test. Przywróciłaś mi trochę nadzieje, że może jednak się udało ;) Gratuluje kochana !!!!
 
Ja już chyba z 6 testów zrobiłam i straciłam nadzieje, zwłaszcza po tym jak w dniu @ robiłam... no ale jutro już 5 dzień wiec mam nadzieje, że już naprawdę nie przyjdzie!!
Ale widzisz ja tez w terminie @ negatyw nawet cienia, wczoraj to samo praktycznie, a dzis taka wiadomosc :) :) wiec glowa do gory i lec po test.
 
reklama
A dlaczego myslisz, ze sie nie udalo?
Wydaje mi się że się nie udało bo nie mam żadnych dziwnych objawów... Tylko mój facet twierdzi że biust mam bardzo duży i ciężki, podobno inny niż zwykle. Jestem Teraz 3 dni przed @ i boję się iść na betę.. Miałam zrobić badania a nie chce się rozczarować :(
2 dni temu miałam śluz podbarwiony na różowo z rana a tak to tyle..
W pierwszej (i jedynej do tej pory) ciąży która poroniłam miałam mdłości i jakieś przeczucie jeszcze przed @ że się udało.. A teraz nic. Chyba nie są nam pisane dzieci :( a chciałabym choć jedno.. To moje największe marzenie

No i czuję już objawy jak na @.. Ból brzucha też tylko bardzo słaby.
 
Do góry