reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny dawno mnie nie bylo, ale bylismy na weselu itd i wczoraj dopiero wrocilismy.Przedwczoraj w dniu @ test negatyw, wczoraj negatyw a dzis bladziutki cien :) nie wiem czy go uchwyce telefonem...Nie wiem czy sie juz cieszyc :)
Cień cienia jest [emoji4] powtórz jutro lub pojutrze rano wtedy powinno być lepiej widać[emoji4]
 
reklama
RoseGold trzymam kciuki za następny cykl!!! Ja mam troche obaw bo lot samolotem, wesele, na urlopie w Pl to wiadomo troche imprez i czy nie zaszkodzilam :( To byl 1 cykl staran, wczesniej staralam sie pare lat temu przez 2 lata i nic... a tu nagle taka niespodzianka. Bralam kwas foliowy caly czas, lecz ostatni tydzień troche nieregularnie, pozne chodzenie spac itd mocnych alkoholi nie pilam ale sam fakt, spotkania z rodzina znajomymi. I mam taki niepokoj... a papierosy od razu mozna odstawic czy trzeba krok po kroku bo wolalabym od razu. Ale rozne sa opinie.
 
RoseGold trzymam kciuki za następny cykl!!! Ja mam troche obaw bo lot samolotem, wesele, na urlopie w Pl to wiadomo troche imprez i czy nie zaszkodzilam :( To byl 1 cykl staran, wczesniej staralam sie pare lat temu przez 2 lata i nic... a tu nagle taka niespodzianka. Bralam kwas foliowy caly czas, lecz ostatni tydzień troche nieregularnie, pozne chodzenie spac itd mocnych alkoholi nie pilam ale sam fakt, spotkania z rodzina znajomymi. I mam taki niepokoj... a papierosy od razu mozna odstawic czy trzeba krok po kroku bo wolalabym od razu. Ale rozne sa opinie.

U mnie niestety nie jest tak kolorowo z tymi cyklami, ale dziękuje i mam nadzieję, ze kiedyś się uda[emoji4]

Nie przejmuj się, wiele kobiet chwile przed testem żyje zupełnie normalnie. Jeśli nie brałaś mocnych leków, to nic na pewno się nie wydarzyło.

Co do papierosów to słyszałam, ze trzeba stopniowo, ale najlepiej niech powie Ci to lekarz
 
Nie wytrzymalam zrobilam jeszcze elektroniczny :) :) :)
 

Załączniki

  • 15606987381046935863728833357783.jpg
    15606987381046935863728833357783.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 99
reklama
Do góry