reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
No to ja też się cieszę razem z tobą ale na razie tak delikatnie [emoji8][emoji8]
A masz może możliwość tam w DE podejść gdzieś na betę żeby sprawdzić ??
Jest potrzebne skierowanie na betę. Lekarz rodzinny pow ze jeśli przyjdę do niego z testem pozytywnym i będzie daleko do wizyty do gin to pomyśli nad daniem skierowania. Prywatnie nie ma szans
 
To dobra wiadomość, nie wiem, czy mogę gratulować? [emoji6] czy można się tym sugerować... [emoji849] Powtórz test może jutro z rana?
Ja z ciekawości chyba odgrzebię ten mój dzisiejszy ze śmietnika [emoji23]
Narazie nie gratuluj. Jestem sceptyczny do tego testu. Ale wiem że tam jest ta kreska bo mąż też ja widzi.

Najwyżej powtórzę test w niedzielę lub w poniedziałek jak dorwe gdzieś o czułości 10
 
Narazie nie gratuluj. Jestem sceptyczny do tego testu. Ale wiem że tam jest ta kreska bo mąż też ja widzi.

Najwyżej powtórzę test w niedzielę lub w poniedziałek jak dorwe gdzieś o czułości 10
Kurcze gdyby się okazało, że się udało to byłoby tak cudownie [emoji7] no po prostu cud!
Oni w tych testach piszą, żeby nie sugerować się wynikiem po ponad 10 min, ale może akurat to nie przypadek ten Twój test [emoji6]
 
Kurcze gdyby się okazało, że się udało to byłoby tak cudownie [emoji7] no po prostu cud!
Oni w tych testach piszą, żeby nie sugerować się wynikiem po ponad 10 min, ale może akurat to nie przypadek ten Twój test [emoji6]
Nie sugeruje się testem ale poczekam parę dni i go powtórzę. Nie chce się rozczarować. Ale póki co zostawiłam to leży pod stolikiem w salonie. A test kupię dopiero w sobotę żeby mnie wcześniej nie korcilo A w poniedziałek będę miała 14 dni po terminie @I mam nadzieję że już do mnie nie zawita.
 
Nie sugeruje się testem ale poczekam parę dni i go powtórzę. Nie chce się rozczarować. Ale póki co zostawiłam to leży pod stolikiem w salonie. A test kupię dopiero w sobotę żeby mnie wcześniej nie korcilo A w poniedziałek będę miała 14 dni po terminie @I mam nadzieję że już do mnie nie zawita.
No te 14 dni to już takie pewniejsze się wydaje [emoji6] postaram się zatestować z Tobą, ale nie wiem, czy nie będzie mnie kociło żeby zrobić w sobotę [emoji849]
 
No te 14 dni to już takie pewniejsze się wydaje [emoji6] postaram się zatestować z Tobą, ale nie wiem, czy nie będzie mnie kociło żeby zrobić w sobotę [emoji849]
Dlatego ja kupię dopiero test w sobotę i pewnie w niedzielę zatestuje lub w poniedziałek. Cierpliwość to jeszcze mam jako taka. Mam nadzieję że jednak się okaże że rośnie pod moim sercem nowe życie.
 
reklama
Do góry