reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja dziś testowałam, ale chyba jednak za szybko. Negatywny... Ale nie tracę nadziei, bo przecież cycki bez powodu mi nie rosną [emoji23] kolejny test w sobotę lub niedzielę, zobaczymy jak wytrzymam [emoji16] czekanie najgorsze... Tak bardzo bym chciała wiedzieć już teraz czy się udało [emoji849]
A ile do @ Ci zostało ? Ja też chyba w sobotę albo niedziele będę testować, bo może akurat mi coś wyjdzie ;)
 
reklama
A ile do @ Ci zostało ? Ja też chyba w sobotę albo niedziele będę testować, bo może akurat mi coś wyjdzie ;)
3 dni teoretycznie, czyli w niedzielę termin spodziewanej @. Liczę 14 dni od owulacji [emoji6]
To zatestujemy razem, może mi się poszczęści w weekend [emoji4]
trzymam kciuki za Ciebie [emoji110]
 
3 dni teoretycznie, czyli w niedzielę termin spodziewanej @. Liczę 14 dni od owulacji [emoji6]
To zatestujemy razem, może mi się poszczęści w weekend [emoji4]
trzymam kciuki za Ciebie [emoji110]
Ja też trzymam kciuki kochana !! Mi jeszcze tydzień został do @, ale to i tak już lepiej brzmi niż 2 tyg ;) Mam nadzieje, że nam się poszczęści !
 
Dziewczyny mój test z wczoraj dzisiaj pokazał ledwo widoczna kreche pod światłem i tego testu wogule nie powinno się brać pod uwagę ale wiem że to nic nie oznacza ale nadzieja jest cały czas bo okresu nadal nie ma a dzisiaj 10 dni po terminie @

Ps. Wkleiłabym zdjęcie ale nie umiem aparatem złapać tej ledwo widocznej kreski.
 
Czekam na wieści!!!!
No niestety... Stało się to czego obawiałam się najbardziej. Choroba się zaostrzyła. Zrobiły mi się już torbiele na jednym jajniku. Na razie są małe, ale szybko rosną, bo tabletek hormonalnych nie biorę od listopada a od 3 cykli zaczęłam mieć bóle jajników i w macicy i to właśnie od tych torbieli. Już musiały się robić wtedy gdy zaczął się ból. Za miesiąc mam kontrolę, ale lekarz nie ukrywał, żeby starać się do końca roku, bo później trzeba będzie brać znowu antykoncepcję na oczyszczenie jajników przez co najmniej pół roku. Jestem załamana... Ciąży na pewno nie ma, bo by mi powiedział w trakcie badania. Nic mi nie dał na owulację, powiedział żeby się starać przy obecnym leczeniu póki torbiele aż tak nie hamują komórki jajowej.

Dlatego mogły też boleć mnie jajniki przy owulacji, bo był za duży nacisk, bo w jajniku brakuje miejsca. Jestem załamana...
 
Dziewczyny mój test z wczoraj dzisiaj pokazał ledwo widoczna kreche pod światłem i tego testu wogule nie powinno się brać pod uwagę ale wiem że to nic nie oznacza ale nadzieja jest cały czas bo okresu nadal nie ma a dzisiaj 10 dni po terminie @

Ps. Wkleiłabym zdjęcie ale nie umiem aparatem złapać tej ledwo widocznej kreski.
Ooo jest szansa w takim razie. Trzymam kciuki.
 
No to ja też się cieszę razem z tobą ale na razie tak delikatnie [emoji8][emoji8]
A masz może możliwość tam w DE podejść gdzieś na betę żeby sprawdzić ??
Dziewczyny mój test z wczoraj dzisiaj pokazał ledwo widoczna kreche pod światłem i tego testu wogule nie powinno się brać pod uwagę ale wiem że to nic nie oznacza ale nadzieja jest cały czas bo okresu nadal nie ma a dzisiaj 10 dni po terminie @

Ps. Wkleiłabym zdjęcie ale nie umiem aparatem złapać tej ledwo widocznej kreski.
 
reklama
Dziewczyny mój test z wczoraj dzisiaj pokazał ledwo widoczna kreche pod światłem i tego testu wogule nie powinno się brać pod uwagę ale wiem że to nic nie oznacza ale nadzieja jest cały czas bo okresu nadal nie ma a dzisiaj 10 dni po terminie @

Ps. Wkleiłabym zdjęcie ale nie umiem aparatem złapać tej ledwo widocznej kreski.
To dobra wiadomość, nie wiem, czy mogę gratulować? [emoji6] czy można się tym sugerować... [emoji849] Powtórz test może jutro z rana?
Ja z ciekawości chyba odgrzebię ten mój dzisiejszy ze śmietnika [emoji23]
 
Do góry