reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Oczywiście, że rozumiem i szanuję Twoje zdanie. I liczę na rewanż, że Ty też zrozumiesz te dziewczyny, które testują przed terminem @ [emoji6]
Ale ja każda z was rozumiem że jesteście nie cierpliwe i testujcie przed @ gdybym nie miała takich akcji z testami myślę że też bym tak robiła.

Ja po prostu wyraziłam zdanie na temat robienia testów przed terminem @ Ale każda z nas marzy już o dziecku więc ja to rozumiem że testujecie przed terminem @ i życzę wam abyście ujrzały te dwie kreski nawet tydzień przed @ tylko przykro mi jest też jak przed terminem @ testy nie którym nie wychodzą i kobitki się załamuja A prawdę mówiąc jeszcze nic straconego.
 
Wysokie TSH to nie jest zdrowy organizm. To oznaka że coś się działo. Każdy lekarz Ci to powie że nie możliwy jest test dodatni jak ciąży nie ma. Chyba że jakiś trefny test miałaś. Może po terminie- kto z nas sprawdza terminy testów?
Moja lekarka mówiła że @ do 5 dni przed terminem i 5 dni po terminie jest uznawane za normalną. Wszystkie większe rozbieżności muszą być konsultowane z lekarzem. Tobie życzę żebyś na dobrego doktora trafiła, który Ci pomoże.
To nie prawda. Czasem wynik testu pozytywny wychodzi, gdy ciazy nie ma ale kobieta zmaga sie z niedoczynnoscia tarczycy...
 
No ja wtedy byłam zdrowa prócz tego że miałam za wysokie TSH ale raczej wysokie TSH nie ma nic wspólnego z wykonaniem testu i zafalszowaniem wyniku.

Już kilka razy powtarzałam na forum że to że nie którym test wyjdzie przed terminem @ lub w terminie @ że każdej tak wyjdzie bo niestety tak to nie działa.

Koleżanka zrobiła dzisiaj test i wyszła jej blada kreska ale wyszła A ja mogę zrobić jutro i nie będzie nawet takiej kreski mimo że będę 9 dni po terminie @ Ale to się okaże jutro jak zrobię test.
Niestety ma. Przy niedoczynnosci testy ciazowe moga dawac wynik falszywie pozytywny...
 
Młoda spokojnie ja też będę testowała przed mimo tego ,e wiem że to głupie i może nic nie pokazać ale głowa itak swoje ma zakodowane.
Tu się zgodzę. Ja szczerze powiem że nie wiem skąd mam taka cierpliwość do testowania. Ale jutro jest ostatetyczny termin i jeśli nadal @ Nie będzie to napewno robię test i jeśli wyjdzie negatyw to już więcej nie robię i czekam na wizytę do gin.
 
jedzenie czy picie nie ma wpływu na bete , ja często bete robiłam po południu ,leć na bete i nie marudź ;) kreseczka jak malowana
 
reklama
Do góry