reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ja za tydzień w czwartek lub w piątek polecę prosto na betę przed pracą przed wyjazdem na urlop. Bo w sobotę wyjeżdżamy więc chciała bym wiedzieć czy się mogę wyszaleć (upić) czy raczej spokojniej
Właśnie tam gdzie poszłam nie, trochę też to mnie zdziwiło, no ale trudno już zapłaciłam poczekam. Rano jeszcze test powtórzę.
 
Wysokie TSH to nie jest zdrowy organizm. To oznaka że coś się działo. Każdy lekarz Ci to powie że nie możliwy jest test dodatni jak ciąży nie ma. Chyba że jakiś trefny test miałaś. Może po terminie- kto z nas sprawdza terminy testów?
Moja lekarka mówiła że @ do 5 dni przed terminem i 5 dni po terminie jest uznawane za normalną. Wszystkie większe rozbieżności muszą być konsultowane z lekarzem. Tobie życzę żebyś na dobrego doktora trafiła, który Ci pomoże.
Ale TSH nie powoduje pozytywnego wyniku gdy ciąży nie ma. Test został dobrze wykonany bo pojawiła się kreska kontrolna nie zalałam to i leżał odpowiedni czas na płaskiej powierzchni. Test miał ważność jak go robiła to jeszcze był rok ważny.

No widzisz niby nie powinien pokazać pozytywnego wyniku A ja tak miałam. Lekarz się zdziwił ale powiedział że miał już taki przypadek i ja byłam drugim przypadkiem.

Nie każda ma regularne okresy A poza tym jak miałam bardzo w złym stanie hormony to okres mi się max spóźnił 4 dni A teraz się spóźnia już 8 dni żaden lekarz nie wie o co chodzi bo badania są ok A mimo tego okres się spóźnia. Czekam na @ jeśli nie będzie to mam wizytę 18 czerwca u gin Polaka w DE i może on w końcu zrobi jakieś badania.

Najwidoczniej są nawet niemożliwe przypadki które spotykają ludzi. Ja jestem tym przypadkiem że test mimo braku ciąży pokazał test pozytywny. To byle naście lat temu więc nie mam tego testu od razu jak lekarz wykluczył ciążę mimo pozytywnego testu to go wyrzucilam.
 
reklama
No nie powiedziałabym, że głupota. Te czułe testy wykrywaja ciąże już po 10 dniach od owulacji. Wiadomo, nie u wszystkich, wiec wszystko zależy od człowieka, ale jest szansa. A jak się czeka na te 2 kreski to naprawdę ciężko jest tak się powstrzymywać, warto sobie sprawdzić i może akurat już coś test pokaże. Jak nie pokaże to poczekać parę dni i znowu sprawdzić. Nasikać na test to żaden problem, więc można robić i codziennie jeśli ktoś ma taki kaprys [emoji6] to jest każdego indywidualna decyzja i trzeba ją szanować [emoji6]
Oczywiście. Ja tego nie neguje że robią testy przed terminem @ bo każda z nas jest dorosła. Ale moim zdaniem i tak to jest głupota bo test może pokazać A nie musi A dużo przypadków jest tak że nawet jak pokaże pozytyw A po kilku dniach lub w terminie przyjdzie @ to rozpacz bo już jest po ciąży. Czasami lepiej nie wiedzieć że do chodzi do wczesniejszych poronien. Bo każda kobieta przechodzi coś takiego. A to powoduje u nas kobiet strach stres i lepiej sobie tego zaoszczędzić bo i tak już samo życie powoduje dużo stresu strachu z byle jakich przyczyn. Także ja naprawdę wolę się powstrzymywać od testów tak długo jak potrafię i zrobić test.

Ja to uważam za normalne ponieważ nie wiem kiedy miałam owu kiedy mniej więcej doszło do zagniezdzenia i bez sensu jest robić co 2-3 dni testy ciazowe bo ciążę może nawet pokazać 14 dni po terminie @ jak nie później.
 
Do góry