reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Bo bardzo chcemy to nie wychodzi... zawsze tak jest. Ja to tylko patrzeć nie mogę jak moja sąsiadka ma dwie córki teraz z 3 wciąży a chodzi i jara fajki... wielki brzuch a ona z papierosem... z pierwszym dzieckiem tez tylko imprezy narkotyki itp i taka może mieć ... a ja w pierwszej ciąży dbałam o siebie , robiłam wszystko i niestety zmarło dziecko... szok jakie życie jest niesprawiedliwe
Bardzo mi przykro :-*****
 
reklama
Bo bardzo chcemy to nie wychodzi... zawsze tak jest. Ja to tylko patrzeć nie mogę jak moja sąsiadka ma dwie córki teraz z 3 wciąży a chodzi i jara fajki... wielki brzuch a ona z papierosem... z pierwszym dzieckiem tez tylko imprezy narkotyki itp i taka może mieć ... a ja w pierwszej ciąży dbałam o siebie , robiłam wszystko i niestety zmarło dziecko... szok jakie życie jest niesprawiedliwe
Nawet nie wiadomo jak takie cos komentowac. Rece opadają. Tez kojarze pare ok 30lat. Osmioro dzieci. Dziewiate w drodze. Patologia. Alko itp.
A człowiek huha dmucha liczy i nic :(
Ale nie możemy sie poddawac :)
 
Ja się narazie wstrzymam z testami jak nie będzie wychodzić to wtedy kupię napewno
Ja mialam pierwszy cykl pod znakiem zapytania. Po 22 dniach @ wiec sie nie trafilo. Dlatego kupilam testy. Bo drugi cykl 25 dni. A kolejny 23. Wiec za chiny bym nie trafila na owu. Za duzy rozstrzał. A teraz owu mialam w 10 dzien cyklu..
 
reklama
Nawet nie wiadomo jak takie cos komentowac. Rece opadają. Tez kojarze pare ok 30lat. Osmioro dzieci. Dziewiate w drodze. Patologia. Alko itp.
A człowiek huha dmucha liczy i nic :(
Ale nie możemy sie poddawac :)

Też znałam taką parę kiedyś strasznie się na to patrzy....jednym słowem patologia
 
Do góry