reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny chcę teraz stworzyć tabelkę, powiedzcie mi jakie dane na niej chcecie mieć. Na moim poprzednim wątku dane były takie:
Imię, wiek, miasto
data następnej @
cykl starań
dzieci

Może by dodać jeszcze sekcję "Problem/leczymy się" na dane typu niedoczynność tarczycy, PCOS itp? Jakoś to ładnie nazwać... Jak myślicie?
Może być będzie jaśniej to wyglądać
 
reklama
Natalka bardzo mocno cię przytulam [emoji8][emoji8][emoji8] po deszczu zawsze wychodzi słońce, tak sobie powtarzałam i będę powtarzać.

U mnie 14dc, powoli rozkręcają się płodne. Dzisiejszy test ovu z ledwo widoczna kreseczką więc owulacja jeszcze trochę. To dobrze bo muszę namówić męża, bo mi drań wyskakuje przed finałem. Wg niego muszę poprawić wyniki (zwiększyć progesteron). Chyba siłą go wezmę hehe
Teraz się śmieje, ale wczoraj ryczec mi się chciało :(

Kurcze, nie wiem co kupić mamie pod choinkę i mężowi. Coś ładnego, fajnego, drobny upominek, nie za miliony monet ;)
 
Hej hej
Można do was dołączyć ?
Jestem Agnieszka w skrócie Aga ;).
Mam 27 lat i synka 7 latka. Staranka rozpoczęte 5 cykli temu jak na razie bez skutku. W tym miesiącu zawieszamy niestety i wznawiamy w 2019 jak się pozbęde kamienia z nerki.
To chyba tyle o mnie

Witamy u nas mamy nadzieje ze będziesz się z nami dobrze czuła
 
Hej, ja tez chętnie do was dołączę : ) w pierwsza ciąże zaszłam w marcu ale dzidziuś zmarł w 22 tyg z nieznanych przyczyn :( miał być synek Filipek. Po 3 miesiącach zaczęliśmy kolejne starania ale narazie nie wychodzi. Na mikołajki miałam owulacje, teraz tylko czekać do 21 grudnia czy przyjdzie miesiączka. Może będzie prezent pod choinkę <3
Przykro mi Natalia [emoji853] Po każdej burzy wychodzi słońce pamiętaj. Życzę Ci żebyś nie musiała długo czekać na swoje małe-wielkie szczęście
Hejka! W prawym pecherzyk 14 mm w lewym 12 mm. Ale mam tez 2 polipy.. i sie okaze pozbiej czy nie przeszkodza w zagniezdzaniu... zobaczyny jak bedzie w poniedzialek
A duże są te polipy ? Przeważnie lekarze nie chcą usuwać polipów u kobiet które nie rodziły.
Nadrobilam wasze posty. U mnie owulacja. Wczoraj podziałane ;) teraz długie dwa tygodnie czekania...
Oby jednak nie takie długie [emoji6]A potem pozytywne zaskoczenie!
Hej hej
Można do was dołączyć ?
Jestem Agnieszka w skrócie Aga ;).
Mam 27 lat i synka 7 latka. Staranka rozpoczęte 5 cykli temu jak na razie bez skutku. W tym miesiącu zawieszamy niestety i wznawiamy w 2019 jak się pozbęde kamienia z nerki.
To chyba tyle o mnie
Witaj!
Dziewczyny chcę teraz stworzyć tabelkę, powiedzcie mi jakie dane na niej chcecie mieć. Na moim poprzednim wątku dane były takie:
Imię, wiek, miasto
data następnej @
cykl starań
dzieci

Może by dodać jeszcze sekcję "Problem/leczymy się" na dane typu niedoczynność tarczycy, PCOS itp? Jakoś to ładnie nazwać... Jak myślicie?
Dobry pomysł [emoji6]
 
reklama
Do góry