reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

U nas tez jak zblizaja sie te dni to juz przed dzialamy. Codziennie przez 3-5 dni. A pozniej.. nic :( bo sie boje ze sie poprzestawia cos tam
 
reklama
Ja to samo, w tym miesiącu sobie wyliczyłam, jajnik bolał wiec wiedziałam ze to owulacja
Ja drugi cykl z testami owu. Do tego monitoring u ginekologa. Wszystko sie pokrywa. Wiec jak nie macie czasu latac codziennie przez tydzien na usg to polecam
 
U nas tez jak zblizaja sie te dni to juz przed dzialamy. Codziennie przez 3-5 dni. A pozniej.. nic :( bo sie boje ze sie poprzestawia cos tam
Bo bardzo chcemy to nie wychodzi... zawsze tak jest. Ja to tylko patrzeć nie mogę jak moja sąsiadka ma dwie córki teraz z 3 wciąży a chodzi i jara fajki... wielki brzuch a ona z papierosem... z pierwszym dzieckiem tez tylko imprezy narkotyki itp i taka może mieć ... a ja w pierwszej ciąży dbałam o siebie , robiłam wszystko i niestety zmarło dziecko... szok jakie życie jest niesprawiedliwe
 
Bo bardzo chcemy to nie wychodzi... zawsze tak jest. Ja to tylko patrzeć nie mogę jak moja sąsiadka ma dwie córki teraz z 3 wciąży a chodzi i jara fajki... wielki brzuch a ona z papierosem... z pierwszym dzieckiem tez tylko imprezy narkotyki itp i taka może mieć ... a ja w pierwszej ciąży dbałam o siebie , robiłam wszystko i niestety zmarło dziecko... szok jakie życie jest niesprawiedliwe
Ojej bardzo mi przykro natalia1826
 
reklama
Do góry