reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ja mialam pierwszy cykl pod znakiem zapytania. Po 22 dniach @ wiec sie nie trafilo. Dlatego kupilam testy. Bo drugi cykl 25 dni. A kolejny 23. Wiec za chiny bym nie trafila na owu. Za duzy rozstrzał. A teraz owu mialam w 10 dzien cyklu..
No ja też mam różnie cykle ostatnio to @Przyszła po 36 dniach, a raz 26 teraz idę na żywioł jak nie wyjdzie to pewnie kupie testy
 
Dziewczyny może się orjętujecie jak sprawdzać czułość testów ciążowych? Ja mam jeszcze 5 dni do @... Jak na szpilkach czekam. A może cos wyjdzie??[emoji7]
 
Hej hej
Można do was dołączyć ?
Jestem Agnieszka w skrócie Aga ;).
Mam 27 lat i synka 7 latka. Staranka rozpoczęte 5 cykli temu jak na razie bez skutku. W tym miesiącu zawieszamy niestety i wznawiamy w 2019 jak się pozbęde kamienia z nerki.
To chyba tyle o mnie
Witaj! Rozgość się! :)
 
Dziewczyny chcę teraz stworzyć tabelkę, powiedzcie mi jakie dane na niej chcecie mieć. Na moim poprzednim wątku dane były takie:
Imię, wiek, miasto
data następnej @
cykl starań
dzieci

Może by dodać jeszcze sekcję "Problem/leczymy się" na dane typu niedoczynność tarczycy, PCOS itp? Jakoś to ładnie nazwać... Jak myślicie?
 
Wiem dziewczyny, że powinnam się po tyłku i łbie (tym głupim) sama bić! No ale znacie to zniecierpliwienie ;) obiecuje, że przez weekend nie tknę testów! [emoji1316]
 
reklama
Do góry