reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

Matko ja mam dzisiaj taka depresje to samo‍♀️Siedze i rycze w pracy, jeszcze mi kolezanka mowi,
Ze nie wiadomo, czy nie beda zwalniac, powiem Wam, ze wsumie tyle ludzi na okolo i nie ma do kogo ust otworzyc, kazdy ma swojejakbym powiedziala o ciazy , ze chce to by mi postukali w leb , ze za stara i mam na wnuki czekac juz itp
 
reklama
No właśnie nic nie jadłam :( tylko mam taki metaliczny smak w ustach - ciągle wodę z cytryną piję, bo tylko to względnie mi gasi pragnienie. Ech.... też już bym chciała zobaczyć te dwie kreski. Łapię doła, że może za długo czekaliśmy z tym następnym, że za późno uruchomił się ten instynkt późnomacierzyński, że 5-6 lat temu miałabym większe szansę. Ale wtedy Maks miał 5 lat, rozkręcałam firmę... starsze robaki dawały w kość - w okresie buntu..... i tak człowiek odkładał :( Przepraszam Was mam chyba dzisiaj doła :(
Metaliczny smak w ustach jest często objawem ciąży ;) oj już nie mogę się doczekać twojego testu ;)
 
A ja dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam test.. Negatywny... Więc pewnie lada moment przyjdzie @.. już przestaje się nakręcać
Rok temu gdy Poronilam to test po tyg dopiero zrobiłam i wyszła blada kreska odrazu więc teraz już przedtem wierzyć że się udało. No cóż chyba kolejny cykl przed Nami...
 
reklama
Matko ja mam dzisiaj taka depresje to samo‍♀️Siedze i rycze w pracy, jeszcze mi kolezanka mowi,
Ze nie wiadomo, czy nie beda zwalniac, powiem Wam, ze wsumie tyle ludzi na okolo i nie ma do kogo ust otworzyc, kazdy ma swojejakbym powiedziala o ciazy , ze chce to by mi postukali w leb , ze za stara i mam na wnuki czekac juz itp
Ja też nikomu nie mówię, już raz usłyszałam, że w tym wieku to powinnam na menopauzę a nie ciążę czekać.... więc mamy z Mężem taką swoją tajemnicę i reszcie nic do tego - no oprócz Was oczywiście :D
 
Do góry