reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

Powodzenia słońce [emoji8] ja już bym dzisiaj robiła test ;) dla pocieszenia napiszę że mu 27-28dc wyszły negatywy a w 31dc z wieczornego moczu już blady pozytyw który bez problemu było widać gołym okiem ;)

O oczywiście przed chwilą zrobiłam kolejny test mimo że o 12:00 mam wizytę u doktorka i mega krechy ,[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Przybijam piątkę bo ja też nasikałam na test dzisiaj :p miałam ostatni w szafce i myślę a co mi tam :D i jaki zaciesz jak od razu wyskoczyły piękne grube krechy :D
Powodzenia u doktorka! :)
 
reklama
No mi też ciężko wytrzymać ale chce wykonać test z porannego moczu...
Chociaż coś brzusio zaczyna boleć jak na @...
Przybijam piątkę bo ja też nasikałam na test dzisiaj :p miałam ostatni w szafce i myślę a co mi tam :D i jaki zaciesz jak od razu wyskoczyły piękne grube krechy :D
Powodzenia u doktorka! :)
Pokaż ja dzisiaj też miała robić ale zapalam do pracy hahaha. Zrobię jutro przed ginem
 
Dzień dobry wszystkim, zrobiłam dziś test żeby zobaczyć czy po zastrzyku utrzymuje się hcg ale biel wiec nie będzie fałszywego pozytywu za tydzień. Śluzu na papierze bardzo dużo, zobaczymy jak będzie w ciągu dnia. Od rana lekkie kłucie lewego jajnika z którego była owulacja. @SalsaPL chyba tak miałaś wczoraj?
 
Ja rozpoczęłam dni płodne :)
Nie wiem jak ten cykl wypadnie bo tamten chyba był bezowulacyjny. Raz że @ trwała 2 dni, to się spóźnia 3 dni. A jajnik wtedy bolał 10dni...Zrobiłam wtedy 2 testy i obydwa negatywne. Zobaczymy jak w tym cyklu będzie.
 
Hej Dziewczyny mnie o 4 nad ranem obudziły nudności, ale to chyba nerwy :( bo na nudności z zaciążenia to jeszcze za wcześnie. Potem przysnęłam. Temperatura 36.89.... 26 dc (cykle 28 dniowe). A teraz od godziny znowu te nudności wróciły i ból głowy, ale to chyba od tego ciągłego myślenia, że chciałabym żeby tym razem się udało... i to nakręca stres a u mnie to od razu na żołądek idzie :( Ech..... no nic, jeszcze dwa dni do testowania. Losie daj mi cierpliwości !!!
 
@Niutka43 wcześnie na mdłości. Moze coś zjadadlas? Ale ja też w ciągu tych starań miałam tak że 3 razy, że kiedy już był PMS to i węch miałam wyistrzony, i mdłości dopadły a @przyszla normalnie. Tak chyba działa nasza głowa. A może u Ciebie jednak @ nie przyjdzie. Czego Ci życzę
 
@Niutka43 wcześnie na mdłości. Moze coś zjadadlas? Ale ja też w ciągu tych starań miałam tak że 3 razy, że kiedy już był PMS to i węch miałam wyistrzony, i mdłości dopadły a @przyszla normalnie. Tak chyba działa nasza głowa. A może u Ciebie jednak @ nie przyjdzie. Czego Ci życzę
No właśnie nic nie jadłam :( tylko mam taki metaliczny smak w ustach - ciągle wodę z cytryną piję, bo tylko to względnie mi gasi pragnienie. Ech.... też już bym chciała zobaczyć te dwie kreski. Łapię doła, że może za długo czekaliśmy z tym następnym, że za późno uruchomił się ten instynkt późnomacierzyński, że 5-6 lat temu miałabym większe szansę. Ale wtedy Maks miał 5 lat, rozkręcałam firmę... starsze robaki dawały w kość - w okresie buntu..... i tak człowiek odkładał :( Przepraszam Was mam chyba dzisiaj doła :(
 
Dziewczyny, a ja od rana dzwoniłam, żeby się umówić na USG piersi. Jutro wieczorem udało mi się załatwić. Trochę się boję... Zeby nic tam nie wyszło...
 
reklama
Dzień dobry :)
Oszalałyscie tyle naskrobać! Jeden dzień mnie tu nie było i bachhh 30 stron. Szalone wy. No nic..trzeba nadrobić.
Do @ 6 dnia mnie kręgosłup na dole boli i dziwnie brzuch..za szybko coś..hmm:huh:
Miłego poranka.
 
Do góry