reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

reklama
A tak w temacie pracy, to lepiej swoje prywatne życie zachować dla siebie. Nie raz doświadczyłam, że w pracy życzliwość jest tylko pozorna. Ludzie są zazdrosni a im więcej wiedzą, tym gorzej... Kazdy ma prawo sam decydować o sobie, a ludzie w pracy są fałszywymi doradcami... Zawsze patrzą na Ciebie przez pryzmat swoich korzyści...
 
No właśnie nic nie jadłam :( tylko mam taki metaliczny smak w ustach - ciągle wodę z cytryną piję, bo tylko to względnie mi gasi pragnienie. Ech.... też już bym chciała zobaczyć te dwie kreski. Łapię doła, że może za długo czekaliśmy z tym następnym, że za późno uruchomił się ten instynkt późnomacierzyński, że 5-6 lat temu miałabym większe szansę. Ale wtedy Maks miał 5 lat, rozkręcałam firmę... starsze robaki dawały w kość - w okresie buntu..... i tak człowiek odkładał :( Przepraszam Was mam chyba dzisiaj doła :(
Kochana pisz o wszelkich smutkach poto jestesmy!! Na bycie mamą nigdy nie jest za późno!!! Uszy do góry[emoji178]
 
Hej Dziewczyny mnie o 4 nad ranem obudziły nudności, ale to chyba nerwy :( bo na nudności z zaciążenia to jeszcze za wcześnie. Potem przysnęłam. Temperatura 36.89.... 26 dc (cykle 28 dniowe). A teraz od godziny znowu te nudności wróciły i ból głowy, ale to chyba od tego ciągłego myślenia, że chciałabym żeby tym razem się udało... i to nakręca stres a u mnie to od razu na żołądek idzie :( Ech..... no nic, jeszcze dwa dni do testowania. Losie daj mi cierpliwości !!!

Ja mam cały czas taką temp :) i to jest moja wyższa. I dwa dni przed testem mnie naciągało nieźle też. Wystarczylo że wyszłam na zimne, ledwo pawia powstrzymywałam :p
Powodzenia!!! :)
 
ja przed wyjściem do pracy zrobie jeszcze test owu....
niby mokro niby szyjka w górze ale otwarta i jakos tak `ciasno`

wiem wiem, świruje już :D :rolleyes2:
 
ja przed wyjściem do pracy zrobie jeszcze test owu....
niby mokro niby szyjka w górze ale otwarta i jakos tak `ciasno`

wiem wiem, świruje już :D :rolleyes2:

Normalnie bym powiedziała że to owulacja jest ciekawe jak test Ci wyjdzie. Ja dwa dni przed testem ciazowym szyjkę miałam tak nisko że myślałam że mi wypadnie :p teraz już tam nie gmeram ale też była nisko jeszcze po teście i twarda. Czytałam że we wczesnej ciazy szyjka jest jeszcze ruchoma i u każdej podnosi się w innym momencie.
 
reklama
A temperatura liczy się tylko ta spoczynkowa zmierzona rano? Po przebudzeniu?

Temperatura mierzona zawsze o tej samej porze w pochwie najlepiej po min 3h snu, bez wstawania. No i jeśli mierzysz regularnie to zobaczysz zakłócenia jakieś jak np za mało spisz często wstajesz nie wiem alkohol wypijesz itp. Więc jeśli nie mierzyłaś do tej pory to teraz tego nie rób bo po co się nakrecać. Każda z nas ma inną temp podstawową a inną podwyższoną u mnie podstawowa to ok 36,35 a podwyższona 36,85-36,90.
 
Do góry