reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

A ja dzis owu. Wczoraj rano zastrzyk wiec po 24-36h owu. No i mnie pobolewa jajnik od kilku godzin.
Jutro monit czy pękło. A ok 20.01 czy sie udało
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :)
Ja za to Nowy Rok rozpoczęłam z infekcją... Od rana ból gardła, węzłów chłonnych i krwawienie z nosa - co u mnie się nie zdarza... Trzeba szybko się z tym uporać. A na dodatek najpóźniej pojutrze przybędzie @.
 
reklama
@SalsaPL mocno trzymam kciuki!!!

Oj dziewczyny ale się cieszę, że ten rok zaczął się tak pozytywnie!
U mnie dziś hmmm żadnych bóli jak na @, cycki trochę pobolewały ale na zasadzie kłucia nic w sumie wielkiego ale szyjka jest meeeega nisko i twarda. Mam nadzieję, że powędruje do góry za niedługo z powrotem i tak już zostanie przez jakieś hmmm 9 mcy :D
Zawsze nawet w dzień kiedy miałam @ szyjka była wyżej a dopiero na sam sam koniec leciała na dół.

Do testowania coraz bliżej :)
 
@SalsaPL mocno trzymam kciuki!!!

Oj dziewczyny ale się cieszę, że ten rok zaczął się tak pozytywnie!
U mnie dziś hmmm żadnych bóli jak na @, cycki trochę pobolewały ale na zasadzie kłucia nic w sumie wielkiego ale szyjka jest meeeega nisko i twarda. Mam nadzieję, że powędruje do góry za niedługo z powrotem i tak już zostanie przez jakieś hmmm 9 mcy :D
Zawsze nawet w dzień kiedy miałam @ szyjka była wyżej a dopiero na sam sam koniec leciała na dół.

Do testowania coraz bliżej :)
Musi być dobrze! ;)
 
A ja się stresuję bardzo przed jutrzejszą wizytą u endokrynologa.
Chyba powinnam mu nadmienić, że sraramy się z mężem o dziecko. Martwię się, że po prostu każe mi schudnąć albo wynajdzie jakąś chorobę.
Może faktycznie jestem za gruba? Ważę 81 kg przy wzroście 171 cm, nie mam siły i chęci na siłownię. A jeszcze w maju wstawalam o 4 żeby o 6 być na siłowni i ważyłam 71 kg (po schudnieciu z właśnie 81 kg od kwietnia), w październiku już było 77 kg i teraz znów 81. Wystarczy że zacznę się mniej trochę ruszać i tyję w oczach.

Jasne, ze powiedz o staraniach. U mnie walka z waga byla dla mnie katorga. Przez 2 lata chudniecie 10, przytycie 12 i tak cały czas. To chyba gorsze niz trzymanie jednej nawet duzej wagi. Zaszlam w ciaze wazac 100... Tragedia niestety. Ale teraz jest szok, bo jestem w 7 miesiacu i schudlam 7kg ;) tak dziala na mnie ciaza, co jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem.
 
Wczoraj miałam termin @, dzisiaj 1 dzień spóźnienia, ale to mój 2cykl po poronieniu. Dziewczynki boję się jak diabli poprzednia ciąża skończyła się w 6tc. Z drugiej strony jest we mnie póki co jakoś spokój i euforia zarazem że może tym razem będzie dobrze
Gratulacje ;) miałyśmy w podobnym czasie poronienie pamiętam .Szybko się udało ..Oby było dobrze tym razem. Ja na razie jeszcze ze dwa mięs poczekam że staraniem. Jeszcze robię badania Ty robiłaś jakieś?
 
Gratulacje ;) miałyśmy w podobnym czasie poronienie pamiętam .Szybko się udało ..Oby było dobrze tym razem. Ja na razie jeszcze ze dwa mięs poczekam że staraniem. Jeszcze robię badania Ty robiłaś jakieś?
Kasiula nie robiłam właśnie :( jedynie badałam ten progesteron, od 17dc do 28dc brałam luteinę i starań w sumie też nie było bo mąż zastrajkował że jeszcze nie czas. Tylko jeden raz udało mi się go namówić w 16dc [emoji33]dlatego też się zdziwilam że okres mi się spoznia. Wiesz staram się nie nakręcać, ciągle mam w pamięci test naszej Migdalove i tamte poronienie z końcem października, ale wtedy taką kreskę jak teraz po całym dniu sikania miałam dopiero z 5-dni po terminie bo wcześniej były cienie i to z pierwszego moczu. Może jutro uda mi się skoczyć na betę, wszystko zależy jak szybko uda mi się wyjść z pracy bo potem na 16 jadę na trening z synem.
 
reklama
Pytanko?
Czy owulacja was tez tak dotkliwe boli ?
Wlasnie dzis po zastrzyku miało pekac 25mm z lewego. Ciagnie mnie cala lewa strona az do nerek i pachwiny.
Czy to dlatego ze duze czy dlatego ze zastrzyk i nienaturalie pęka
 
Do góry