reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
A ja się stresuję bardzo przed jutrzejszą wizytą u endokrynologa.
Chyba powinnam mu nadmienić, że sraramy się z mężem o dziecko. Martwię się, że po prostu każe mi schudnąć albo wynajdzie jakąś chorobę.
Może faktycznie jestem za gruba? Ważę 81 kg przy wzroście 171 cm, nie mam siły i chęci na siłownię. A jeszcze w maju wstawalam o 4 żeby o 6 być na siłowni i ważyłam 71 kg (po schudnieciu z właśnie 81 kg od kwietnia), w październiku już było 77 kg i teraz znów 81. Wystarczy że zacznę się mniej trochę ruszać i tyję w oczach.
Tym sie nie przejmuj. To tylko waga. Zawsze można z niej zejść. Najważniejsze zdrowie. Powodzenia jutro u lekarza, lepiej powiedz mu o staraniach. Głowa do góry ✊:-) :)
 
@Ann89 super wieści! Cieszę się z całego serducha[emoji4][emoji3531] Trzymam mocno kciuki[emoji110][emoji110][emoji110] tym razem musi być wszystko dobrze[emoji110][emoji110][emoji110]
 
Wczoraj miałam termin @, dzisiaj 1 dzień spóźnienia, ale to mój 2cykl po poronieniu. Dziewczynki boję się jak diabli poprzednia ciąża skończyła się w 6tc. Z drugiej strony jest we mnie póki co jakoś spokój i euforia zarazem że może tym razem będzie dobrze
Nie martw sie nie myśl niegdybaj :* bedzie dobrze tylko nie mysl i niezapeszaj ;)
 
Magdalena2991 koniecznie powiedz ze się starasz. U mnie przy 1 staraniach o synka wyszło tsh powyżej 5 i mi akurat endokrynolog zabronił staran. Może teraz są inne wytyczne. Zeszło mi zbijanie 4 mies ale ja akurat miałam pecha i dopiero dawka 75 zadzialala.

Lovi tobie też gratuluje. Dwa testy nie kłamią !

Beti ja też nie mogę się ogarnąć ze jutro powrót do pracy po takiej przerwie światach itp. Cała rodzina się przestawila. Siedzenie do pozna i spanie do 10.00...ehh a jutro budzik bezlitosny o 6.40
 
reklama
A ja dzis owu. Wczoraj rano zastrzyk wiec po 24-36h owu. No i mnie pobolewa jajnik od kilku godzin.
Jutro monit czy pękło. A ok 20.01 czy sie udało
 
Do góry