reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Super! [emoji3590]
Hej. Ojejku.... Powiem Wam.... Że mam mętlik w głowie. Pogodziłam się z bezowulacyjny cyklem, mam 21dc, a tu na lewym jajniku 19 mm pęcherzyk. Dostałam receptę na pregnyl. Mam wykupic, i w piątek iść u siebie do lekarki na monitoring, jeśli będzie 23 mm to wziąć zastrzyk a jak innej wielkosci to mam dzwonić i powie co dalej. A w środę za tydzień wizyta u niego. No moim problemem jest najprawdopodobniej to niskie LH, czyli nie ma owulacji u mnie. W tych dwóch monitoringach pięknie mi rosły ale nie pękały albo się lutenizowaly. Zespół LUF. Jedynym lekarstwem jest Pregnyl, a jak nie to inseminacja. No a potem In vitro. Ale nie idźmy w tą stronę... Może zastrzyki zdziałają cuda??? Ważne że coś się dzieje nie? Jak myślicie? We mnie obudziła się nadzieja że coś się dzieje. Że wezmę zastrzyk i zobaczę co dalej. Nie pomoże to nie pomoże, ale chociaż będzie sprawdzone.
 
reklama
Ale mi sie to wszystko kupy nie trzyma! Mój organizm swoje a jajniki swoje. Ja nie mam w ogóle płodnego śluzu. Wręcz mam taki mleczny, klejący. Jak tamtędy mają przedostać się plemniki??? Wiesiołka rzuciłam w kat bo przecież nie ma owulacji. No masakra.
Bardzo dobra wiadomość :) Po zastrzyku pęknie co trzeba :D Najważniejsze, że pęcherzyki rosną.
Jeśli o śluz chodzi to czytałam, że Ty nawet nie musisz go widzieć a jego będzie ile trzeba w drogach rodnych :) Dziewczyny bardzo chwalą ten żel , który zmienił nazwę i jej nie pamiętam :p Czasami warto sobie pomóc :)
 
Ja mam Prefert Vaginal Gel. Fajny jest, bezzapachowy i nie wyplywa.
Bardzo dobra wiadomość :) Po zastrzyku pęknie co trzeba :D Najważniejsze, że pęcherzyki rosną.
Jeśli o śluz chodzi to czytałam, że Ty nawet nie musisz go widzieć a jego będzie ile trzeba w drogach rodnych :) Dziewczyny bardzo chwalą ten żel , który zmienił nazwę i jej nie pamiętam [emoji14] Czasami warto sobie pomóc :)
 
A ja przestraszona torbielami i opiniami innych dziewczyn na innych forach nie podjęłam się nawet próby :/
Ale jeśli np. owulacja jest to po co dodatkowo stymulować?
Mój mówi, że to zwiększa szansę o 15%. Do roku czasu szansę na ciążę są ok 85%. Po 1.5roku starań szanse są z wyjścia już ok 40%, stymulacja zwiększa szansę na ciążę. Więc po to. Więcej jajeczek = większą szansa na ciążę. Z każdym polroczem po 1.5 roku szanse na ciążę naturalna spadają o 15%. Stymulacja jakby "cofa czas" o pół roku z tego wychodzi.
 
Hej. Ojejku.... Powiem Wam.... Że mam mętlik w głowie. Pogodziłam się z bezowulacyjny cyklem, mam 21dc, a tu na lewym jajniku 19 mm pęcherzyk. Dostałam receptę na pregnyl. Mam wykupic, i w piątek iść u siebie do lekarki na monitoring, jeśli będzie 23 mm to wziąć zastrzyk a jak innej wielkosci to mam dzwonić i powie co dalej. A w środę za tydzień wizyta u niego. No moim problemem jest najprawdopodobniej to niskie LH, czyli nie ma owulacji u mnie. W tych dwóch monitoringach pięknie mi rosły ale nie pękały albo się lutenizowaly. Zespół LUF. Jedynym lekarstwem jest Pregnyl, a jak nie to inseminacja. No a potem In vitro. Ale nie idźmy w tą stronę... Może zastrzyki zdziałają cuda??? Ważne że coś się dzieje nie? Jak myślicie? We mnie obudziła się nadzieja że coś się dzieje. Że wezmę zastrzyk i zobaczę co dalej. Nie pomoże to nie pomoże, ale chociaż będzie sprawdzone.
Czyli idziemy w dobrym kierunku! :) [emoji3590] kciuki jeszcze mocniej zacisniete! :)
Nie poddawaj się [emoji3590]
 
Cześć dziewczyny. A ja poprzedni cykl pecherzyk nie pękł, dziś jadę do gina jestem w 20 dc w niedziele dużo plodnego sluzu i pełnienie. Powiedzcie mi, czy gin będzie w stanie stwierdzić czy owu była? Wiem że nie widział pęcherzyków jeśli były i czy rosły itp ale czy coś będzie świadczyło o tym że owulacja mogła jednak być?
 
Muszę kupić na szybko testy owu, z allegro nie zdążą przyjść. Czy te domowe laboratorium z rossmana to się Wam sprawdza? Czy lepiej jakieś z apteki?
 
Cześć dziewczyny. A ja poprzedni cykl pecherzyk nie pękł, dziś jadę do gina jestem w 20 dc w niedziele dużo plodnego sluzu i pełnienie. Powiedzcie mi, czy gin będzie w stanie stwierdzić czy owu była? Wiem że nie widział pęcherzyków jeśli były i czy rosły itp ale czy coś będzie świadczyło o tym że owulacja mogła jednak być?
Może być jeszcze płyn w zatoce. I po pęcherzyku może pozna.
 
reklama
Doczekałam się cienia :D
Niedługo jadę na betę i progesteron.
Trzymajcie proszę kciuki :)
 

Załączniki

  • 20191107_073812(1).jpg
    20191107_073812(1).jpg
    637 KB · Wyświetleń: 83
Do góry