reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

hej, pamietacie mnie jeszcze? :p chyba do was wracam..o ile mnie znow przyjmiecie ;-)
"Pozwolilam" mezowi zaszalec w tym miesiacu 4 razy co drugi dzien...wiec moze cos z tych "szalenstw" wyjdzie..
Dzis 20 dc. Wiec jeszcze ok.7 dni czekania.

KiedyPytam, nie martw sie na zapas :-) na pewno bedzie dobrze :-) A jak bedzie cos nie tak, to lekarz przepisze Ci leki i wszystko sie unormuje :-)
 
reklama
Trzymam kciuki [emoji3590]
Hej. Jak się macie ... Ja trochę wymiekam z forum. Ale czytam Was :) fajnie że czekacie na to testowanie. Ja to czekam na okres. Po kolejnym.bezowulacyjnym cyklu. Dzisiaj mam wizytę u profesora. Opowiadałam wam o nim. Pokaże mu wszystkie wyniki, hormony, USG z trzech monitoringów i zobaczymy jaki wyrok padnie. Strasznie się boje :( :( :(
 
U mnie tez 20 dc. Jednak lekarz zakazal mi testowac szybciej niz 16 listopada :/
hej, pamietacie mnie jeszcze? [emoji14] chyba do was wracam..o ile mnie znow przyjmiecie ;-)
"Pozwolilam" mezowi zaszalec w tym miesiacu 4 razy co drugi dzien...wiec moze cos z tych "szalenstw" wyjdzie..
Dzis 20 dc. Wiec jeszcze ok.7 dni czekania.

KiedyPytam, nie martw sie na zapas :-) na pewno bedzie dobrze :-) A jak bedzie cos nie tak, to lekarz przepisze Ci leki i wszystko sie unormuje :-)
 
Hahaha kochane jesteście. Boże.... Ale co to za czasy że się człowiekowi życzy by bo w końcu dobrze zdiagnozowali, a nie wyleczyli.... :/ Mam nadzieję że cokolwiek wymyśli. I mam nadzieję że nie będzie to nic co uniemożliwi mi bycia mamą... :(
 
Hahaha kochane jesteście. Boże.... Ale co to za czasy że się człowiekowi życzy by bo w końcu dobrze zdiagnozowali, a nie wyleczyli.... :/ Mam nadzieję że cokolwiek wymyśli. I mam nadzieję że nie będzie to nic co uniemożliwi mi bycia mamą... :(
Robaczku Kochany, podczytuje i cały czas ściskam mocno kciuki za Ciebie. [emoji3590] Czekam na dzień w którym zobaczę dobre wieści, wierzę że nastąpi to niedługo [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
reklama
Do góry