reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

Wielkie dzięki! To chyba jutro skoczę. No chyba że moment cyklu też ma znaczenie

Na badania hormonalne lh, fsh, estradiol, prolaktyna itp. idzie się w 3-5 dc i to jest ważne. Tarczyca chyba nie ma znaczenia. Ja trafiłam na promocję w labo tarczycowych wskaźników i hormonów więc wszystko zrobiłam za jednym razem.
Ale zapłaciłam słono bo chyba 240 zł za wszystko. Ale robiłam szczegółowo te tarczycowe wszystkie i inne.
 
reklama
Hej dziewczyny, pewnie niektóre mnie tu kojarzą z wątku 2018[emoji6] choć w grudniu mało się udzielałam, bo musiałam "strawić" informacje, które na nas spadły. Po krótce napisze, że niedawno zaczęłam 13cs. Który dzień cyklu to nawet nie wiem, bo postanowiłam niczego nie sprawdzać przez 1-2 cykle, chce odpocząć od tego wszystkiego psychicznie i [emoji3531] kiedy przyjdzie ochota a nie pod dyktando temperatury, testów owu itp. [emoji6]
 
Pytanko techniczne.
Pierwsza wywołana u mnie @ i cykl 22 dbi. Pozniej 24 teraz po 27 sie pojawiła.
Ostatnie dwa cykle brałam clo od 3 dc.
No ale cykle.mialam krótsze.
Dzis jest ten 3 dzien. A wizyte mam jutro pod wieczor. I tu moje pytanie...
Czy brac dzis clo czy poczekac na wizyte i od 5dc bo i cykle sie wydluzają [emoji848][emoji848][emoji848]
 
Hej jak mogę się dodać do was dziewczyny? Tzn chce przejść ze staran 2018na 2019ale czy bez żadnych danych i nicka się da?czy muszę coś gdzieś się wpisać? Pozdrawiam:)mam naimie Asia jestem z woj.wielkopolskiego. w styczniu skończę 27 lat, mam syna 11 lat.staram się już 3 lata o maleństwo ale jak widać bez owocnie..ostatnia @ 24 grudnia obecnie dziś już czysto:)ten cykl był dla mnie nadzieja ponieważ okres spóźnił Mi się 10dni co mi się nie zdaza ponieważ mam cykle równe co 31 dni więc miałam nadzieję na grudzień ale trudno trzeba starać się dalej:)z wami raźniej:)Pozdrawiam:)
 
reklama
Kurcze, a u mnie sytuacja taka:
IMG_20181228_004305.png
Dalej czekam na @ i nic... nie wiem o co chodzi :/. Ostatnie moje dwa cykle mialy po 23 dni, teraz apka wyliczyla mi jedna @ na 25 dc.
Niby mnie ciągnie podbrzusze jak na okres, ale biegalam dzis chyba co godzine do toalety sprawdzać i wciąż nic. Sprawdzałam tez wczoraj i dziś szyjke i jest wysoko i wydaje mi sie ze zamkniętą na amen a w srodki tylko biały śluz.

Jakoś nie jestem w stanie uwierzyć w ciążę, bo byłoby to prawie niemożliwe... ale jeśli jutro rano dalej będzie cisza to chyba dla świętego spokoju zatestuje.
 
Do góry