reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Super. Pamiętaj, że najlepszy wynik na ciąże to TSH w okolicach 1-1,5. Norma niby do 4, ale na zachodzenie to nie powinno przeraczać 2. Daj znać jak będą wyniki.
Ja mialam tsh 2.32 w momencie zajscia w ciaze. Teraz w ciąży spadlo jeszcze ale to podobno często sie zdarza. I nie odoczulam jakos większych starań. 3 cykle i zaskoczyło.
To juz chyba kwestia indywidualna.
Ale gospodarke hormonalna przebadalam zeby miec pewność czy cos po cichu sie nie skrywa.
 
reklama
Super. Pamiętaj, że najlepszy wynik na ciąże to TSH w okolicach 1-1,5. Norma niby do 4, ale na zachodzenie to nie powinno przeraczać 2. Daj znać jak będą wyniki.
Dzięki :) na pewno dam znać ;) mam nadzieję, że wszystko wyjdzie ok.
Ja mialam tsh 2.32 w momencie zajscia w ciaze. Teraz w ciąży spadlo jeszcze ale to podobno często sie zdarza. I nie odoczulam jakos większych starań. 3 cykle i zaskoczyło.
To juz chyba kwestia indywidualna.
Ale gospodarke hormonalna przebadalam zeby miec pewność czy cos po cichu sie nie skrywa.
U nas startuje 4 cykl. W sumie do tego pierwszego jakoś specjalnie się nie przyłożylismy a w drugim byłam z gorączką i jakimś jelitowym wirusem także taki porządny to dopiero 2
 
Dzięki :) na pewno dam znać ;) mam nadzieję, że wszystko wyjdzie ok.
U nas startuje 4 cykl. W sumie do tego pierwszego jakoś specjalnie się nie przyłożylismy a w drugim byłam z gorączką i jakimś jelitowym wirusem także taki porządny to dopiero 2
Czyli tak naprawdę nic nie wiadomo i wszystko jest mozliwe:) robilas jakiekolwiek badania?
Ja tylko 3 cykle ale świr byl niezly.. Mam dlugie cykle 32dni i u dziewczyn tak szybko jakos lecial mi czas.. Non stop testy i napięcie czy sie udalo a u mnie jakby wieki :p nam pomogl pewnie luz i kwestia urlopu.
 
Pytanko techniczne.
Pierwsza wywołana u mnie @ i cykl 22 dbi. Pozniej 24 teraz po 27 sie pojawiła.
Ostatnie dwa cykle brałam clo od 3 dc.
No ale cykle.mialam krótsze.
Dzis jest ten 3 dzien. A wizyte mam jutro pod wieczor. I tu moje pytanie...
Czy brac dzis clo czy poczekac na wizyte i od 5dc bo i cykle sie wydluzają [emoji848][emoji848][emoji848]
Moim zdaniem powinnaś wziąść jeśli lekarz mówił że od 3 dnia. Ja tez biorę tak samo. Nie ma co brać w inny dzień bo wkoncu organizm się zbuntuje.
 
Hej Dziewczyny... Oj ciężko za Wami nadążyć [emoji6]
Witam wszystkie nowe staraczki [emoji16][emoji16]
Coś czuje że rok 2019 będzie wypchany po brzegi dwoma kreskami [emoji6]

Dziewczyny ja umieram... drugi dzień okresu a mnie zalewa co dwie godziny.
Takie okresy miałam przed brakiem tabletek anty. Teraz Wszystko wróciło. Ból okropny, choć lżejszy niż wczoraj. Ale leci masakrycznie. A dziś do pracy na drugą zmiane [emoji17]
Jutro zakupy na sylwestra, muszę sukienkę przerobić i jak tu normalnie funkcjonować jak co dwie godziny toaleta mnie wzywa. [emoji849]
 
Hej Dziewczyny... Oj ciężko za Wami nadążyć [emoji6]
Witam wszystkie nowe staraczki [emoji16][emoji16]
Coś czuje że rok 2019 będzie wypchany po brzegi dwoma kreskami [emoji6]

Dziewczyny ja umieram... drugi dzień okresu a mnie zalewa co dwie godziny.
Takie okresy miałam przed brakiem tabletek anty. Teraz Wszystko wróciło. Ból okropny, choć lżejszy niż wczoraj. Ale leci masakrycznie. A dziś do pracy na drugą zmiane [emoji17]
Jutro zakupy na sylwestra, muszę sukienkę przerobić i jak tu normalnie funkcjonować jak co dwie godziny toaleta mnie wzywa. [emoji849]
Oj współczucia:-**
 
Kurcze, a u mnie sytuacja taka:
Zobacz załącznik 928646Dalej czekam na @ i nic... nie wiem o co chodzi :/. Ostatnie moje dwa cykle mialy po 23 dni, teraz apka wyliczyla mi jedna @ na 25 dc.
Niby mnie ciągnie podbrzusze jak na okres, ale biegalam dzis chyba co godzine do toalety sprawdzać i wciąż nic. Sprawdzałam tez wczoraj i dziś szyjke i jest wysoko i wydaje mi sie ze zamkniętą na amen a w srodki tylko biały śluz.

Jakoś nie jestem w stanie uwierzyć w ciążę, bo byłoby to prawie niemożliwe... ale jeśli jutro rano dalej będzie cisza to chyba dla świętego spokoju zatestuje.
A moze jednak?! Testuj! Trzymam kciuki
 
reklama
Do góry